Zabiegi przeszczepiania włosów Gdańsk

Synonimy: transplantacja włosów, przeszczepy włosów u mężczyzn, przeszczep włosów u kobiet więcej »

Filtruj wyniki
GdańskAl. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4.8 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Sam zabieg trwał 5 godzin. Nie mam wykształcenia medycznego więc nie będę oceniał pracy lekarzy, a o efektach widocznych dla mnie mogę napisać za pół roku. Jeśli chodzi natomiast o opiekę zainteresowanie moim samopoczuciem podczas zabiegu to jak najbardziej pozytywnie.- Andrzej (lek. Mikołaj Pernak, zabiegi przeszczepiania włosów)

  • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 5 000 zł
  • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 5 000 zł
  • Przeszczep brwi od 5 000 zł
  • Implantacja włosów BIOFIBRE od 2 000 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa) zadzwoń

Usługa zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska