Przeszczep włosów Łódź

Chcesz poddać się przeszczepowi włosów w Łodzi? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę 1 klinik, które mogą zaproponować swoim pacjentom transplantację włosów. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i wygodnie zapisz się na wizytę do specjalisty. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o planowanym zabiegu, poznasz jego i cenę i ustalisz dogodny dla siebie termin.

Łódź, ul. Pienista 41G lok. 17

SILVER Clinic

4,9 / 5  (99 opinii)  rozwiń
 • Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn od 3 000 zł
 • Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet od 3 000 zł
 • Przeszczep brwi od 5 000 zł
 • Przeszczep włosów w miejsce po urazie od 3 000 zł
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa) zadzwoń

Wypadanie włosów w Łodzi - informacje

Z problemem nadmiernego wypadania włosów borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Bywa, że jedyną skuteczną metodą leczenia jest przeszczep włosów. Obecnie przeprowadza się go kilkoma metodami, indywidualnie dobieranymi do potrzeb pacjenta. Procedury tego typu polegają na pobraniu włosów z obszaru biorczego, odpowiednim ich przygotowaniu i wszczepieniu w miejsce dotknięte łysieniem. Wśród najpopularniejszych technik transplantacji włosów wymienia się metodę FUT, FUE oraz BHT. Od 2012 roku pacjenci mogą się poddać także niechirurgicznemu przeszczepowi włosów SAFER.

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

Przeszczep włosów w Łodzi

Zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi są wykonywane w Silver Clinic (dzielnica Polesie). Procedura transplantacji włosów przeprowadzana jest metodą SAFER (ang. Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation), która zapewnia trwałe i naturalne efekty, krótki czas rekonwalescencji oraz niskie ryzyko wystąpienia jakichkolwiek komplikacji. Technikę tą wykorzystuje się u mężczyzn i kobiet z łysieniem androgenowym. W Silver Clinic zabiegi przeprowadzają lek. Adam Srebrzyński oraz lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, chirurdzy ogólni, lekarze medycyny estetycznej. Dr Płużańska-Srebrzyńska udziela także konsultacji z zakresu dermatologii. W placówce można poddać się również przeszczepowi brwi oraz implantacji włosów z użyciem systemu BIOFIBRE.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Na transplantację włosów w Łodzi udać się można również do Gabinetu Dream-Med, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. W placówce przeszczep włosów wykonuje się przy użyciu nowoczesnej techniki SAFER. Osoby, zmagające się z problemem wypadania włosów, poddać się mogą w ośrodku także peelingowi lekarskiemu oraz karboksyterapii. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym modelowanie twarzy za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, lifting twarzy nićmi Aptos oraz redukcję zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego. 

Transplantacja włosów w łódzkiem

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

W Łodzi przeszczep włosów wykonać może lek. med. Marzena Majcherczyk-Skulimowska, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Osoby, zmagające się z problem łysienia, poddać się u niej mogą transplantacji włosów z wykorzystaniem elektropneumatycznego urządzenia SAFER, które zapewnia przeprowadzanie procedury bez ryzyka powstania blizn. Jej oferta z zakresu leczenia wypadania włosów obejmuje ponadto m.in. karboksyterapię, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię skóry głowy.

Przeszczep włosów. Cena w Łodzi

Za przeszczep włosów metodą SAFER zapłacimy od 3000 zł wzwyż, przy czym cena za jeden graft to 12-13 zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od liczby wykorzystanych w jego przebiegu mieszków włosowych.

Zabiegi przeszczepiania włosów - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 000 zł
 • Warszawa od 900 zł do 20 800 zł
 • Kraków od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Wrocław od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 10 000 zł
 • Gliwice od 1 200 zł
 • Lublin od 3 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł
 • Bielsko-Biała od 2 500 zł
Zabiegi przeszczepiania włosów cena »

Usługa zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.