Przeszczep włosów Poznań

Zastanawiasz się ile kosztuje przeszczep włosów w Poznaniu? Koniecznie sprawdź poniższą listę 2 klinik, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę u specjalisty, podczas której omówisz z nim możliwe do zastosowania metody przeszczepu włosów i ustalisz termin zabiegu.

Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

4,5 / 5  (105 opinii)  rozwiń

Uważam że sam zabieg był ok. Powinna być informacja, że włosy przed zabiegiem powinny być skrócone, dlatego że po wycięciu paska włosów są zszywane i dlatego ciężko wyciągnąć szwy. Poza tym zszycie rany było na tzw. okretke ~ Tomasz (Zabiegi przeszczepiania włosów, lek. Samir Ibrahim)

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 16 000 zł
 • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 16 000 zł
 • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn od 10 000 zł
 • Przeszczep włosów FUT u kobiet od 10 000 zł
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa) zadzwoń

Wypadanie włosów w Poznaniu - informacje

Utrata włosów jest dla wielu osób najbardziej przykrą oznaką postępującego czasu i powodem licznych kompleksów. Transplantologia od lat daje takim pacjentom możliwość przeszczepu włosów różnymi metodami, m.in. FUE i FUT. Niezależnie od wybranego sposobu, po zabiegu trzeba liczyć się ze zwolnieniem lekarskim trwających do dwóch tygodni, a pacjent może spodziewać się obrzęku czoła i okolicy oczu przez pierwsze kilka dni po przeszczepie.

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Przeszczep włosów w Poznaniu

W Mandala Beauty Clinic (dzielnica Jeżyce) przeszczepy włosów u kobiet i mężczyzn przeprowadza się z wykorzystaniem dwóch popularnych metod: FUE i FUT. W przypadku tej pierwszej, pojedyncze grafty (mieszki włosowe) pobiera się z okolicy nie objętej łysieniem - zwykle są to boki i tył głowy. Technika FUT zakłada z kolei pobranie całego paska skóry z wieloma mieszkami. Wybór odpowiedniej metody zależy od stopnia łysienia oraz efektów, na jakich zależy pacjentowi. 

W dzielnicy Jeżyce mieści się także Medi Art Institute, gdzie dostępny jest przeszczep włosów Smart Graft, a także zabieg Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych. Ośrodek może zaproponować swoim pacjentom również przeszczep brwi i rzęs.

Gdzie jeszcze na transplantację włosów?

Przeszczepy włosów to także specjalność Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań. Właśnie od leczenia łysienia placówka rozpoczynała swoją działalność. Leczeniem łysiny zajmuje się tutaj dr med. Jerzy Kolasiński, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Doktor jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Co ciekawe, otrzymał także tytuł Fellow of The International Society of Hair Restoration Surgery, przyznawany najlepszym chirurgom wykonującym przeszczepy włosów. Pracuje tutaj także dr n. med. Małgorzata Kolenda, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

Pozostałe poznańskie placówki

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Transplantologię włosów w swojej ofercie posiada również Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Pracuje tutaj dr n. med. Małgorzata Kuźlan, specjalistka chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chirurgii Plastycznej słynnego szpitala w Polanicy Zdroju, a także podczas stażu w Karolinska Institute w Sztokholmie.

Kolejna placówka zajmująca się przeszczepami włosów to firma Medical Hair, która działa w wielu miastach na terenie Polski, w tym w Poznaniu. Klinika przeprowadza operacje z wykorzystaniem metod STRIP i FUE. W Poznaniu funkcję konsultanta pełni dr n. med. Wiktor Soroko, specjalista alergolog i dermatolog.

Przeszczep włosów. Cena w Poznaniu

Cena transplantacji włosów jest uzależniona od wielu czynników, m.in. wybranej metody oraz wielkości powierzchni poddawanej zabiegowi. Koszt zabiegu można oszacować podczas wizyty wstępnej u specjalisty.

Zabiegi przeszczepiania włosów - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 10 000 zł
 • Warszawa od 900 zł do 20 800 zł
 • Kraków od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Wrocław od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Gliwice od 1 200 zł
 • Lublin od 3 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł
 • Bielsko-Biała od 2 500 zł
Zabiegi przeszczepiania włosów cena »

Usługa zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.