Zabiegi przeszczepiania włosów Szczecin

Synonimy: transplantacja włosów, przeszczepy włosów u mężczyzn, przeszczep włosów u kobiet więcej »

Filtruj wyniki

Zabiegi przeszczepiania włosów Szczecin - informacje

Zabiegi przeszczepiania włosów wykonywane są w celu leczenia łysienia u kobiet, spowodowanego różnymi czynnikami (łysienie androgenowe, pourazowe, po napromieniowaniu). W skrócie procedura, którą przeprowadza na ogół specjalista chirurg, polega na pobraniu mieszków włosowych (tzw. graftów) z części potylicznej głowy oraz umieszczeniu ich w mikroskopijnych nacięciach w obrębie łysiejącej części głowy. Wyróżnia się kilka technik transplantacji włosów, wśród których najpopularniejsze to FUT, FUE i SAFER. W przypadku pacjentów, u których występuje niedostateczna ilość graftów w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe można pobrać z innych owłosionych części ciała, m.in. z brody czy klatki piersiowej (metoda BHT – Body Hair Transplant).

Transplantacja włosów w Szczecinie – kto ma ją w swojej ofercie

Pacjenci z problemem łysienia, chcący odtworzyć włosy z pomocą ich transplantacji, mogą udać się do Kliniki Zawodny Estetic. Przeszczepianie włosów w Klinice odbywa się z wykorzystaniem techniki SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation), umożliwiającej bardzo precyzyjne pobieranie włosów wraz z cebulkami i obniżającej ryzyko uszkodzenia transplantów. Grafty do przeszczepu pobierane są za pomocą nowoczesnego urządzenia elektropneumatycznego firmy Medicamat, co skraca czas trwania całej procedury.

Także szczecińskie Centrum Medyczne Hipokrates ma w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów – procedura taka wykonywana jest tu techniką SAFER. Placówka oferuje transplantacje włosów u mężczyzn i kobiet z łysieniem o różnej etiologii, rekonstrukcję owłosienia po urazach, operacjach i oparzeniach, a także uzupełnianie owłosienia w rejonie brwi, rzęs, brody oraz wąsów. W Centrum w leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów stosowane są też techniki medycyny estetycznej, w tym mezoterapia igłowa skóry głowy, zabiegi Regeneris oraz fototerapia.

Zabiegowe uzupełnianie włosów ma w swojej ofercie także szczecińska klinika Olmedica, gdzie przeprowadzana jest implantacja włosów Biofibre®. Ta nowoczesna metoda zagęszczania włosów naturalnych za pomocą sztucznych, biozgodnych włosów, może być stosowana u pacjentów z łysieniem androgenowym i plackowatym, a także do uzupełniania włosów w obrębie blizn i w przypadku pacjentów z problemem utraty gęstości włosów. W placówce wykonywany jest też zabieg mezoterapii skóry głowy preparatem HairCare, który skutecznie wzmacnia cebulki włosa i poprawia jego strukturę.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Szczecinie?

Zabiegi transplantacji włosów w szczecińskich placówkach medycznych mogą mieć bardzo różne ceny w zależności od zastosowanej techniki oraz ilości przeszczepionych mieszków włosowych. Cena jednego graftu zazwyczaj zamyka się w przedziale 8 – 15 zł.

Zabiegi przeszczepiania włosów - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Szczecin od 2 000 zł do 14 000 zł
  • Kraków od 1 000 zł
  • Warszawa od 900 zł do 20 800 zł
  • Wrocław od 5 000 zł do 12 000 zł
  • Katowice od 2 600 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 6 000 zł
  • Łódź od 2 000 zł
  • Gliwice od 1 200 zł
  • Lublin od 3 000 zł
  • Gdańsk od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi przeszczepiania włosów w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska