Przeszczep włosów Wrocław

Cierpisz z powodu łysienia androgenowego? A może straciłeś włosy z powodu urazu? Jeśli rozważasz zabieg, jakim jest przeszczep włosów, zapoznaj się z poniższa listą 3 wrocławskich klinik, które się w nim specjalizują. Obejrzyj profile lekarzy i porównaj cenniki, by wybrać odpowiadającą Ci placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę!

KONSULTACJE ONLINEWrocław, ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (512 opinii)  rozwiń

Jestem tydzień po zabiegu czuję się bardzo dobrze, efekt będzie dopiero widać około 3 miesięcy. A w pełni efekt od 8 miesięcy do 1 roku. Sam zabieg przebiegł bardzo dobrze, sprawnie i bezboleśnie może trochę bolały zastrzyki ze znieczuleniem, ale idzie wytrzymać. Jestem zadowolona i teraz czekam na efekt. ~ Ela (Przeszczep włosów FUE u kobiet, lek. Sławomir Pyziak)

 • Zabiegi przeszczepiania włosów od 5 000 zł
 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 5 000 zł
 • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 5 000 zł
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa)  150 zł

Wypadanie włosów we Wrocławiu - informacje

Przeszczep włosów to zabieg skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy z powodu wieku, skłonności genetycznych lub obrażeń mechanicznych stracili owłosienie głowy lub innych miejsc ciała. Wówczas chirurg może przeszczepić mieszki włosowe z okolic, które nie ulegają łysieniu. Niezależnie od wybranej metody transplantacji, zabieg trwa zazwyczaj do 6 godzin, a jego długość jest uzależniona od stopnia skomplikowania procedury i wielkości poddanego jej obszaru.

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Przeszczep włosów we Wrocławiu

W zlokalizowanym w dzielnicy Krzyki Centrum Medycznym Bieniek, przeszczep włosów przeprowadza lek. Sławomir Pyziak. Wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. w Norwegii i Szwecji, gdzie zyskał uznanie szkoleniowców i dołączył do Poseidonkliniken w Sztokholmie, gdzie pracuje do dziś. Doktor Pyziak włosy przeszczepia metodą FUE, w której mieszki włosowe pobiera się z tyłu i boków głowy i przeszczepia je w miejsca owłosienia pozbawione.

Odzyskać utracone owłosienie można także w  Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna). Przeszczepy włosów przeprowadza tutaj kierujący placówką lek. med. Piotr Rataj, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Stosowaną przez niego techniką jest FUT. Polega ona nie na pobraniu pojedynczych graftów, a całego paska włosów. Ze względu na to, iż mieszki włosowe pobierane z okolicy dawczej są nienaruszone, szanse na przyjęcie się przeszczepu są bardzo wysokie.

Gdzie poddać się transplantacji włosów?

Przeprowadzenie operacji przeszczepu włosów wymaga dużej wprawy i doświadczenia. Tego z pewnością nie brakuje dr Marwanowi Saifi, założycielowi Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej Am-Med. Lekarz leczy łysiejących pacjentów już od 25 lat i jest twórcą własnego, opatentowanego urządzenia do przeprowadzanie przeszczepu – The Hemostatic Dilator. We jego wrocławskiej klinice przeprowadzane są zarówno zabiegi metodą STRIP i FUE, a także FUT. Placówka z sukcesami przeprowadza transplantację włosów u kobiet i mężczyzn, a także rekonstruuje brwi.

Pozostałe wrocławskie placówki

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

O ogólnopolskiej sławie można mówić w przypadku Centrum Estetyki dr Kulczyckiej, w której przeszczepy przeprowadzane są za pomocą innowacyjnej metody SAFER. Francuskie urządzenie NeoGraft firmy Medicamat umożliwia szybkie i małoinwazyjne pobranie mieszków włosowych, co zapobiega ich niszczeniu oraz powstawaniu blizn pooperacyjnych. Sam zabieg trwa średnio o połowę krócej niż w przypadku tradycyjnych metod, a pacjent szybciej wraca do normalnej aktywności. Operacje przeprowadza dr Aleksandra Kulczycka, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się także w usuwaniu owłosienia oraz rekonstrukcji brwi.

Przeszczep włosów. Cena we Wrocławiu

Aby poddać się przeszczepowi włosów we Wrocławiu, należy być naszykowanym na wydatek minimum 5000 zł. Cena ta może wzrosnąć do nawet 12 tys. zł. Wszystko zależy od danej placówki, a także liczby graftów pobranych do przeszczepu.

Zabiegi przeszczepiania włosów - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 900 zł do 20 800 zł
 • Kraków od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Poznań od 10 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł
 • Gliwice od 1 200 zł
 • Lublin od 3 000 zł
 • Bielsko-Biała od 2 500 zł
Zabiegi przeszczepiania włosów cena »

Usługa zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.