Komórki macierzyste Katowice

leczenie komórkami macierzystymi, terapia komórkami macierzystymi, stymulowanie regeneracji komórkami macierzystymi w systemie Lipogems więcej »

Katowiceul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (285 opinii)  rozwiń
 • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego od 7 000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego od 7 000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego od 7 000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu barkowego od 7 000 zł
 • Konsultacja ortopedyczna (przedzabiegowa)  140 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Komórki macierzyste Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Autologiczna terapia komórkowa wykorzystuje własny materiał biologiczny pacjenta, implantowany w miejsce docelowe po jego wcześniejszym pobraniu i odpowiedniej obróbce. Bogatym źródłem komórek macierzystych jest tkanka tłuszczowa, która ma szerokie zastosowanie w celach terapeutycznych (medycyna regeneracyjna w ortopedii, leczenie blizn potrądzikowych, poparzeniowych) i kosmetycznych (wolumetria twarzy, powiększanie piersi, pośladków, łydek i warg sromowych). Tłuszcz jest pobierany z miejsc depozytowych na ciele, a po uzyskaniu wystarczającej jego ilości, materiał jest odwirowany w specjalnej wirówce. Po inkubacji, komórki macierzyste zostają oddzielone od komórek tłuszczowych i podawane w leczony obszar metodą iniekcji.

Zabiegi z użyciem komórek macierzystych w Katowicach

Metodę Lipogems, będącą innowacyjną terapią komórkami macierzystymi, stosuje katowickie Centrum Medyczne Angelius, a zakres jej przydatności obejmuje kilka specjalizacji, w tym także chirurgię plastyczną. Technika wiąże się z pobraniem tkanki tłuszczowej metodą cienkoigłowej liposukcji z brzucha, oczyszczeniem oraz mechanicznym przetworzeniem tkanki, a następnie podaniem w miejsce biorcze. Zabieg stosuje się tu w celu wypełnienia zmarszczek, fałd nosowo-twarzowych i doliny łez czy korekcji kształtu ust. 

Zabiegi z użyciem komórek macierzystych takie jak powiększanie ust i wolumetrię twarzy z zastosowaniem lipotransferu wykonuje dr n. med. Marcin Sierociński, chirurg plastyczny, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Materiał biologiczny pozyskuje w procedurze liposukcji Palomar SlimLipo, a przeszczepy wykorzystuje również do powiększania pośladków i piersi. Dr Sierociński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Powiększanie piersi i pośladków własnym tłuszczem oraz lipofilling twarzy to zabiegi, jakie w ramach przeszczepów z Puregraft oferuje Klinika Estetica. Technologia korzysta z zaawansowanego systemu filtracji tkanki tłuszczowej, decydując o wysokiej jakości oczyszczonej frakcji, bogatej w komórki macierzyste i jako system zamknięty zapewnia skuteczną izolację materiału biologicznego. Trzyetapowy zabieg w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym trwa około 1-3 godzin. W ramach liposukcji, specjaliści placówki korzystają z metody N.I.L (liposukcja wibracyjna).

Cena zabiegu z użyciem komórek macierzystych w Katowicach i w Towson (USA)

dr Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog dr Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

W praktyce dr Ricardo L Rodrigueza, modelowanie pośladków własnym tłuszczem („brazylijskie pośladki”) to koszt 13 900 $ (52 820 zł). W Katowicach natomiast, lipotransfer w jedną okolicę pośladków wiąże się z ceną, zaczynającą się od 8 000 zł. 

Komórki macierzyste - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 2 000 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 20 100 zł
 • Kraków od 900 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 600 zł do 8 000 zł
 • Rzeszów od 750 zł do 1 800 zł
 • Zielona Góra od 950 zł do 7 400 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 6 000 zł
 • Szczecin od 7 500 zł
 • Częstochowa od 700 zł do 6 000 zł
 • Toruń od 10 000 zł
 • Lublin od 200 zł
Komórki macierzyste cena »

Usługa komórki macierzyste w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu komórki macierzyste w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor: