Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Technologia pozyskiwania PRP Systemem Angel swój sukces zawdzięcza Komputerowemu Separatorowi Komórkowemu, który z pobranej krwi pacjenta pozwala wyodrębnić poszczególne elementy morfotyczne oraz uzyskać  frakcję osocza o bardzo wysokiej koncentracji płytek krwi. Tak przygotowane PRP jest następnie aplikowane podskórnie metodą iniekcji w celu pobudzenia odnowy komórkowej i stymulacji wybranej tkanki zależnie od obszaru skóry.

Gdzie można wykonać zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS to nowoczesna klinika, która istnieje od 2002 r., a to, co ją wyróżnia to z pewnością zespół specjalistów. Stanowią go lekarze dermatolodzy, kosmetologią oraz dermatologią zajmujący się również naukowo, by wymienić przeprowadzające zabieg osoczem bogatopłytkowym dr n. med. Marię Noszczyk oraz dr hab. n. med. Elżbietę Kowalską-Olędzką. Lecznica jest zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu, a poradnictwo medyczne anti-aging obejmuje tu również m.in.: endokrynologię oraz dietetykę. Ta kompleksowa oferta ma na celu zwiększenie efektywności zabiegów dermatologii estetycznej. Zabiegi ostrzykiwania własnym osoczem PRP Lecznica przeprowadza od 2 lat, w systemie Angel, który jest jednym z trzech – od zeszłego roku, posiadając własne zestawy do separacji, jednakże zamawiając wirówki u przedstawiciela.  

Nieco dłużej, bo już drugi rok siłę separatora Systemu Angel wykorzystuje w swojej ofercie również  DS. Instytut, jaki mieści się w zabytkowej kamienicy Pod Gigantami przy Al. Ujazdowskich, w samym centrum Warszawy. Wielokrotnie rekomendowany przez media, m.in. Shape, Wprost czy Art of Beauty, dzięki organizowanym prezentacjom nowych technologii – jak sami podkreślają – zapoznał Polki z tą metodą odmładzania, promując jej zalety i czyniąc jej  twarzą kilka znanych postaci życia publicznego. Klinika dysponuje własnym urządzeniem, a mezoterapię osoczem, poza zabiegami anty-aging, stosuje się ponadto jako jedną z najskuteczniejszych metod terapii łysienia. Zabiegi przeprowadza lek. med. Marta Pelc oraz dr Karolina Mołas.

Na Starym Mokotowie zlokalizowana jest klinika Yeshe, której główną specjalnością jest medycyna estetyczna. System Angel PRP wykorzystywany jest tu w zabiegach dotyczących twarzy jako jeden z dwóch systemów pozyskiwania osocza. W związku z tym, iż klinika nie dysponuje własnym separatorem, istnieje potrzeba wcześniejszej synchronizacji terminów na potrzeby zabiegu. Przeprowadza go lekarz Medycyny Estetycznej i Anti­Aging – Katarzyna Kwarecka-Zając, która jest członkiem m.in.: American Academy of Anti-Aging oraz  European Society For Aesthetic Dermatology. Jakość usług kliniki potwierdza m.in.: certyfikat „Full Face Lifting” przyznany przez Fenice Medical Symposium Division w 2011r.

Chcąc skorzystać z tego systemu w Łodzi, należy odwiedzić gabinet Dream-Med, który mieści się w Poradni Medic – Centrum (wjazd od ul. Strzałkowskiego). Pod kierunkiem lek. med. dr Marzeny Majcherczyk-Skulimowskiej, specjalisty chirurgii ogólnej, która ponadto jest ekspertem zabiegu Liposukcji (odsysanie tłuszczu) na portalu Estheticon.pl, osocze bogatopłytkowe stosuje się tu samodzielnie lub w połączeniu z innymi substancjami do rewitalizacji skóry w zakresie wypełnień o przedłużonej trwałości, a także w przypadku schorzeń ortopedycznych.

Z Systemu Angel korzysta w swojej klinice w Lublinie – LaserMedic® Dermatologia i Kosmetologia – dermatolog dr n. med. Ewa Szpringer, która jest certyfikowanym  trenerem kadry medycznej m.in. w zakresie technik laserowych oraz osocza bogatopłytkowego PRP. Jej wiedzę potwierdzają certyfikaty m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a wśród nich Dyplom z „Technik zabiegowych w medycynie estetycznej”. Gabinet nagrodzony Perłą Medycyny, posiada certyfikat Zaufania Pacjentów – Laur Pacjenta 2013. Ponieważ klinika specjalizuje się w laseroterapii oraz wolumetrii, PRP – osocze bogatopłytkowe jest jednym z zabiegów naturalnej regeneracji biologicznej, jaki pojawia się w ofercie kliniki pośród m.in.: Dermatoskopii komputerowej czy Lipolizy iniekcyjnej.

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

W medycynie estetycznej skuteczność osocza bogatopłytkowego docenią z pewnością osoby poszukujące bardziej naturalnych metod lub z wyższym ryzykiem występowania reakcji  alergicznych z uwagi na autologiczność materiału. Można ją stosować również jako terapię zastępczą HA. U osób starszych efekt może być mniej widoczny ze względu na  niższy poziom receptorów dla czynników wzrostu, stąd PRP zaleca się szczególnie osobom młodszym.

Koszty w Polsce za jeden zabieg z użyciem osocza są w dalszym ciągu stosunkowo niższe niż np. w Wielkiej Brytanii, gdzie cena zabiegu wynosi od 450–1250 £ za pakiet trzech zabiegów (The London cosmetic Clinic). W Australii natomiast za zabieg na twarz (jedna partia) zapłacimy 990 $,1150 $ za dwie partie oraz za trzy -1250 $ (Nedlands Clinic).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i ortopedy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska