Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Częstochowa

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Polecane są one szczególnie osobom, ceniącym sobie w pełni naturalne metody odmładzania. Aplikacja macierzystych komórek jest bezpieczna i minimalizuje ryzyko powikłań oraz reakcji alergicznych. Wśród przeciwwskazań do tego typu zabiegów wymienia się m.in. choroby krwi, choroby przebiegające z zaburzeniami funkcji lub liczby płytek krwi oraz aktywną opryszczkę lub inne zakażenia skóry.

Autologiczna regeneracja komórkowa PRP w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

Osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry wykorzystuje lek. med. Krystyna Hubicka, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalistka chorób wewnętrznych. Uczestniczyła w wielu kongresach, konferencjach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej, w tym w XII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zabiegi z osoczem bogatopłykowym przeprowadza na skórze twarzy oraz skórze głowy, stosuje je również do redukcji blizn Udać się do niej można także na wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, lifting nićmi PDO oraz mezoterapię igłową, jej oferta obejmuje ponadto całą gamę zabiegów laserowych (laserowe leczenie trądziku, zamykanie naczynek, redukcję blizn, fotoodmładzanie).

W Częstochowie zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Lazuryt. W placówce procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego łączone są także z karboksytrapią, czyli terapią medyczną dwutlenkiem węgla. Do placówki udać się można także na mezoterapię igłową, mikrodermabrazję diamentową, peeling kawitacyjny oraz peeling chemiczny. Oferta Gabinetu obejmuje całą gamę procedur z zastosowaniem toksyny botulinowej (redukcja zmarszczek czoła, kurzych łapek, lwi zmarszczek), lipolizę iniekcyjną, liposukcję ultradźwiękową oraz endomasaż z falami radiowymi.

Zabiegi odmładzania osoczem bogatopłytkowym wykonuje także dr n. md. Joanna Magdziarz-Orlitz, specjalistka dermatolog. Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Zabiegi z użyciem osocza bogatopływkowego przeprowadza na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach oraz skórze głowy. Specjalizuje się również w procedurach rewitalizujących i regenerujących z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym w Częstochowie i w Madrycie

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

W Częstochowie za zabieg biorewitalizacji komórkami macierzystymi zapłacić trzeba około 700 złotych, podczas gdy w Clínica Zurich w Madrycie cena takiej procedury zaczyna się od 250 euro, czyli 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 450 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 100 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 400 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: