Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Gdynia

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Gdynia - informacje

Kadra w Esteemed Kadra w Esteemed

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetyczniej wykorzystywane jest m.in. do rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni oraz leczenia nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Osocze bogatopłytkowe stosuje się również do przyspieszenia gojenia się skóry po np. zabiegach laserowych.

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Gdyni – gdzie można udać się na zabieg

W Gdyni zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykonać może lek. med. Marta Huk, lekarz medycyny rodzinnej oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME” „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego eastPRP w medycynie estetycznej”. Osocze bogatopłytkwe wykorzystuje do odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu, wypełniania zmarszczek oraz przyspieszenia procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej. Jej oferta obejmuje ponadto powiększanie ust i redukcję zmarszczek kwasem hialuronowym oraz leczenie nadmiernej potliwości za pomocą toksyny botulinowej.

Na terapię biorewitalizującą Regeneris w Gdyni udać się można również do Kliniki Urody Mediderm, w której zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonywane są na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Wykorzystuje się je także do leczenia nadmiernego wypadania włosów. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również mezoterapii igłowej, terapii depigmentacyjnej Cosmelan oraz lipolizie iniekcyjnej. Oferta Kliniki obejmuje ponadto korekcję zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej typu A, modelowanie ust kwasem hialuronowym oraz niechirurgiczną korekcję nosa kwasem hialuronowym.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się także w Gabinecie Chirurgii Plastycznej dr Darii Dobaczweskiej, do której pacjenci udać się mogą na terapię stymulującą skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk. Osocze bogatopłytkowe stosowane jest również do leczenia nadmiernego wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. W ośrodku poddać się można także mezoterapii biomimetycznej, liftingowi twarzy nićmi PDO lub Aptos oraz lipolizie iniekcyjnej. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto pełen wachlarz procedur z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (np. powiększanie i modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek), toksyny botulinowej typu A (np. redukcja zmarszczek, leczenia nadmiernej potliwości pach, dłoni i stóp) oraz lampy LED (np. leczenie trądziku, leczenie wypadania włosów, usuwanie rozstępów świeżych i starych).

Cena zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdyni i w Madrycie

Kadra w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia Kadra w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia

W Kielcach za rewitalizację skóry twarzy osoczem bogatopłytkowym zapłacić trzeba około 700 złotych. Za granicą cena takiej samej procedury jest znacznie wyższa: w Clínica Zurich w Madrycie zaczyna się ona od 250 euro, czyli około 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.

Autor: