Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Grodzisk Mazowiecki i okolice

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Bezpośrednio w Grodzisku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 52 innych klinik z okolicy Grodziska Mazowieckiego. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) w cenie 800 zł lub w Ars Estetica Warszawa w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) gdzie cena za zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Grodzisku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska