Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Katowice

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Katowicach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Medica Gabinet zabiegowy w Beauty Medica

Od lat osocze bogatopłytkowe, które bogate jest w komórki regeneracyjne i czynniki wzrostu, pobudzające skórę do regeneracji, stosowane jest w medycynie, w tym medycynie estetycznej. Celem zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłykowego jest pobudzenie odnowy komórkowej i rewitalizacja skóry, wygładzenie zmarszczek czy poprawa ukrwienia skóry. Pierwsze efekty tego typu procedur widoczne są po około 30 dniach (pełne po około pół roku).

Biorewitalizacja komórkami macierzystymi w Katowicach – gdzie można udać się na zabieg

Osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry twarzy wykorzystuje lek. stom. Małgorzata Rybak-Pierzyńska, stomatolog ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regenersis w rewitalizacji skóry twarzy-innowacyjny program biostymulacji komórek skóry”. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje także na skórze szyi, dekoltu oraz skórze głowy. Udać się do niej można również na całą gamę procedur, które wykonuje przy pomocy toksyny botulinowej oraz preparatów kwasu hialuronowego, lifting nićmi wchłanialnymi PDO, peelingi kwasowe oraz lipolizę iniekcyjną.

W Katowicach na zabieg odmładzania skóry osoczem bogatopłytkowym udać się można także do dr n. med. Marcina Zakrzewskiego, specjalisty dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje również do rewitalizacji skóry szyi i dekoltu oraz leczenia zarówno łysienia androgennego, jak i plackowatego. Stosuje je także do wypełniania zmarszczek, a jego oferta obejmuje ponadto całą gamę procedur przeprowadzanych przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz nici liftingującyh.

W Chorzowie, który znajduje się około 8 km od Katowic, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza lek. med. Teodozja Arkuszewska, specjalistka medycyny rodzinnej i medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła w wielu kongresach, konferencjach oraz sympozjach, w tym w V Jubileuszowym Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Poddać się u niej można również procedurom wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową. Jej oferta obejmuje ponadto powiększanie i modelowanie ust, mezoterapię igłową, lifting nićmi wchłanialnymi PDO oraz całą gamę zabiegów laserowych (usuwanie zmian naczyniowych, rozstępów, blizn, rozstępów).

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym w Katowicach i w Madrycie

Gabinet zabiegowy w Klinika Nałęcz Gabinet zabiegowy w Klinika Nałęcz

W Katowicach za zabieg rewitalizacji skóry twarzy osoczem bogatopłytkowym zapłacić trzeba około 600 złotych, podczas gdy w Clínica Zurich w Madrycie cena takiej procedury zaczyna się od 250 euro, czyli 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska