Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Kielce

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Kielcach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Kielce - informacje

Kadra w Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa Kadra w Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi żylnej pacjenta, jej odwirowaniu oraz podaniu w formie mezoterapii na skórę twarzy, szyi lub dekoltu. Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się również na skórę głowy (do leczenia łysienia) oraz skórę dłoni (do jej odmładzania).

Autologiczna regeneracja komórkowa PRP w Kielcach – kto ma ją w swojej ofercie

Osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry twarzy wykorzystuje dr n. med. Katarzyna Sobańska, specjalistka dermatolog i wenerolog. Należy do wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza również na skórze głowy (do leczenia zarówno łysienia androgennego, jak i plackowatego), stosuje je także do wypełniania zmarszczek. Jej oferta z zakresu medycyny estetycznej obejmuje ponadto szeroką gamę procedur z zastosowaniem kwasu hialuronowego (np. redukcja zmarszczek, modelowanie ust) i toksyny botulinowej typu A (redukcja zmarszczek), peelingi medyczne oraz mezoterapię mikroigłową.

W Kielcach zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również w Centrum Medycyny i Estetyki, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu medycyny estetycznej. W placówce osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, leczenia łysienia (zarówno u kobiet, jak i mężczyzn) oraz odmładzania skóry dłoni. Do ośrodka udać się można także na mezoterapię igłową, terapię depigmentacyjną Dermamelan oraz usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna). Oferta Centrum obejmuje także cały wachlarz procedur z zastosowaniem kwasu hialuronowego (np. modelowanie ust, usuwanie zmarszczek, niechirurgiczna korekta nosa) oraz nici liftingujących (korekcja grzbietu nosa, podniesienie opadających policzków, korekcja zmarszczek pod oczami).

Na biorewitalizację komórkami macierzystymi w Kielcach udać się można także do Gabinetu Medycyny Estetycznej NessaMed. W ośrodku zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się na skórze twarzy, szyi i dekoltu oraz skórze głowy, wykorzystuje się je również do odmładzania skóry dłoni, redukcji zmarszczek oraz leczenia wypadania włosów. W ośrodku wykonuje się także mezoterapię, lipolizę iniekcyjną oraz peelingi medyczne, jak również modelowanie konturu twarzy własną tkanką tłuszczową pacjenta oraz podniesienie opadających policzków nićmi liftingującymi.

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym w Kielcach i w Madrycie

Kadra w Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa Kadra w Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa

W Kielcach za zabieg rewitalizacji skóry twarzy osoczem bogatopłytkowym zapłacić trzeba około 700 złotych, natomiast w Clínica Zurich w Madrycie cena takiego zabiegu zaczyna się od 250 euro, czyli około 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 250 zł do 1 300 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska