Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Kraków

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Krakowie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Platelet Rich Plasma (PRP) to osocze bogatopłytkowe, otrzymywane z krwi własnej pacjenta w procesie wirowania. Uwalniane są wtedy podstawowe czynniki wzrostu zawarte w krwinkach płytkowych oraz białka. Tak przygotowany preparat może być stosowany w usuwaniu oznak starzenia (zmarszczki, fałdy, bruzdy), na zmęczoną i wysuszoną skórę, do regeneracji skóry po zabiegach oraz wypełnienia blizn po trądziku. Preparat jest w pełnij naturalny i nie powoduje alergii.

Młodsza skóra z własnej krwi pacjenta

Zabiegami odmładzającymi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Krakowie zajmuje się lek. med. Filip Reś, lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2014 roku). Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach: posiada certyfikat ukończenia specjalistycznego kursu "Zastosowanie Regeneris (osocze bogatopłytkowe) w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry" i dyplom z uczestnictwa w szkoleniu "Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge - technika SoftFilling" (Kraków, 2012 rok).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są w Krakowie oferowane także przez J'Adore Instytut, który wykorzystuje w tym celu preparat Regeneris. Ponadto można poddać się tutaj innym zabiegom odmładzającym skórę, takim jak usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą kwasu hialuronowego (produkty Teosyal) lub toksyny botulinowej (preparat Botox, Azzalure), rewitalizacja i ujędrnianie skóry przy wykorzystaniu Restylane Skinlift, w placówce można także skorzystać z zabiegów redukujących oznaki starzenia skóry za pomocą nici Silhouette Soft. Specjaliści powiększą tutaj również usta, likwidują bruksizm czy leczą nadpotliwość.

W krakowskiej Klinice Urody Villa Dermatica można również poddać się biorewitalizacji skóry komórkami macierzystymi. W tym celu wykorzystywany jest tutaj preparat Regeneris, którym lekarz odmładza skórę całej twarzy oraz wybranych jej okolic, tj. policzki, czoło czy okolice oczu (cienie pod oczami, kurze łapki) a także okolice ust i podbródek. Ponadto w placówce wygładzić szyję, fałdy na karku, skórę dłoni oraz ujędrnić całe ciało. Regeneris wykorzystywane jest tu także w mezoterapii skóry głowy, leczeniu łysienia typu żeńskiego i męskiego oraz w wygładzaniu rozstępów i blizn.

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym - cena zabiegu w Krakowie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Za autologiczną regenerację komórkową PRP w krakowskich gabinetach medycyny estetycznej należy zapłacić ok. 1 000 zł za odmłodzenie całej twarzy, szyi i dekoltu, natomiast w Wielkiej Brytanii ceny takich zabiegów zaczynają się od 300 funtów (2 000 zł) w Clínica Fiore, znajdującej się w Londynie.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i ortopedy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska