Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Lublin

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Lublin - informacje

Kadra w Cor-Lar-Med Kadra w Cor-Lar-Med

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego mają na celu biostymulację komórek skóry do regeneracji. Polegają one na pobraniu krwi pacjenta i uzyskaniu z niej osocza bogatopłytkowego. Kolejnym krokiem jest podanie preparatu poprzez wstrzyknięcia w miejsca, wymagające regeneracji. Najczęściej zabiegi Regeneris stosowane są w okolicach powiek, ust i podbródka, ale również czoła, szyi i dekoltu. Działają one leczniczo na łysienie oraz poprawiają wygląd bruzd nosowo-wargowych i kurzych łapek. Innymi obszarami, poddawanymi ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym, są policzki i dłonie. Zabieg jest bezbolesny, a w razie potrzeby stosowany jest krem znieczulający.

Gdzie udać się na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie?

Lekarz medycyny estetycznej lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk wykonuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie. Oferuje dwie formy podania preparatu - jako mezoterapię oraz wypełniacz. Ukończyła kurs szkoleniowy z zakresu Teorii mezoterapii lekarskiej. Osocze bogatopłytkowe stosuje m.in. do leczenia łysienia (w tym również poprawy kondycji włosów) oraz kuracji odmładzających na dłonie i ramiona czy dekolt i szyję. Ponadto w swojej ofercie posiada komplet usług z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Zabiegi Regeneris to dziedzina, w której specjalizuje się także lekarz medycyny estetycznej lek. med. Aleksandra Ludian-Stępnik. Posiada certyfikat uzyskania kwalifikacji z zakresu Technik pozyskiwania i podawania autologicznych materiałów z osocza bogatopłytkowego bez użycia specjalnych zestawów w protokole: Full Face Regeneration - Medical Facelift wg metody Ceccarelli - Garcia. Brała także udział w kursie Owłosiona skóra głowy. Łysienie - najczęstsze przyczyny, typy i możliwości terapeutyczne (...) Osocze bogatopłytkowe - procedury otrzymywania i podawania w obrębie owłosionej skóry głowy (...).

Na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego można udać się również do lekarza medycyny estetycznej lek. med. Michała Tarkiewicza. Ukończył on kurs Starzenie się skóry oraz metody nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia. Jest autorem artykułu Łączone techniki - laser frakcyjny CO2 i osocze bogatopłytkowe - w odmładzaniu skóry. Przeprowadza zabiegi łączone z zastosowaniem metody Regeneris oraz lasera frakcyjnego CO2, mikroigłowego RF, karboksyterapii, ale także nici PDO. Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje zwłaszcza przy regeneracji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz leczenia łysienia.

Ile kosztują zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Polsce i za granicą?

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Ceny zabiegu Regeneris w Lublinie oscylują w granicach 700 zł - 1 600 zł, w zależności od obszaru, poddawanego ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym. Dla porównania, w Wellness Kliniek w Genk (Belgia) za tego tupu zabiegi należy zapłacić ok. 950 € (ok. 4 200 zł).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska