Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Opole i okolice

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Opole - informacje

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem, otrzymywanym z własnej krwi pacjenta, zawierającym czynniki i komórki wzrostu, które stymulują komórki skóry do regeneracji. Wykorzystuje się je m.in. do wypełniania fałd, bruzd i zmarszczek oraz rewitalizacji skóry twarzy i szyi. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego dedykowane są pacjentom, którzy cenią sobie naturalne sposoby odmładzania. Osocze bogatopłytkowe jest w pełni biokompatybilne, przez co nie ma ryzyka wystąpienia reakcji immunologicznej, dlatego procedurom z jego wykorzystaniem poddać się mogą osoby, które uczulone są na inne preparaty.

Autologiczna regeneracja komórkowa PRP w Opolu – gdzie można udać się na zabieg

Osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry twarzy wykorzystuje lek. med. Sławomir Kręcki, specjalista dermatolog i wenerolog. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Uczestniczył w wielu kursach, konferencjach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, m.in. w V Jubileuszowej Konferencji Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Udać się do niego można również na zabiegi z wykorzystaniem preparatu Radiesse i Sculptra. Pacjenci poddać się u niego mogą także zabiegowi mezoterapii, jego oferta obejmuje ponadto procedury z użyciem kwasu hialuronowego (np. Juvederm Ultra Smile, Juvederm Ultra 3, Juvederm Ultra 4, Juvederm Voluma).

Na terapię komórkową z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego dla autologicznej rewitalizacji skóry udać się można także do Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej ARKADIA. W placówce przeprowadza się także peelingi chemiczne, mezoterapię oraz karboksyterapię. W ośrodku poddać się można również procedurom z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz preparatów kwasu hialuronowego. Oferta Centrum obejmuje ponadto bezoperacyjny lifting nićmi wchłanianymi, lifting bez skalpela (Radiesse, Sculptra), lipolizę iniekcyjną oraz endermologię (zabieg modelujący sylwetkę).

W Opolu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również do Gabinetu Kosmetycznego Essence. W placówce komórki macierzyste wykorzystuje się do odmładzania twarzy, szyi, dekoltu, okolic oczu oraz skóry głowy. Udać się do niej można także na zabiegi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz preparatu Radiesse. W Gabinecie poddać się można również mezoterapii oraz liftingowi nićmi wchłanianymi. Jego oferta obejmuje ponadto laserową depilacje (laserem diodowym Light Sheer) wąsika, pach, bikini oraz pleców i ramion.

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym Regeneris w Opolu i w Madrycie

W Opolu za zabieg biorewitalizacji komórkami macierzystymi zapłacić trzeba około 500 złotych. Za granicą cena takiej samej procedury jest znacznie wyższa. W Clínica Zurich w Madrycie zaczyna się ona od 250 euro, czyli 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Opolu na tle innych miast

 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Słupno od 200 zł do 900 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 3 800 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 100 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »