Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Radom

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Radom - informacje

Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego uznawane są za najbezpieczniejsze, z uwagi na całkowitą biokompatybilność zastosowanego w ich trakcie materiału. Wysoka zawartość czynników wzrostu w osoczu bogatopłytkowym odpowiada za stymulację procesów naprawczych w skórze dzięki stymulacji do powstawania nowego kolagenu, naczyń krwionośnych oraz nowych komórek naskórka. Zabieg polega na pobraniu określonej ilości krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się odwirowaniu i separacji płytek krwi od pozostałych składników. Pozyskany w ten sposób koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem pobiera się do strzykawki i w technice mezoterapii podaje we wskazany obszar.

Terapie autologiczne z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu

Autologiczny żel płytkowy PRP w celu biostymulacji komórek skóry, stosuje w swojej praktyce dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej,oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, a ponadto Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Technologię opartą na osoczu bogatopłytkowym wykorzystuje w zakresie rewitalizacji skóry twarzy, dekoltu i dłoni, a także w ramach terapii łysienia typu męskiego. 

Autologiczną terapię komórkową – Regeneris, wykorzystującą czynniki wzrostu komórek macierzystych z własnej krwi w procesie regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry, oferuje Klinika Estivance. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są tu oferowane w ramach zarówno procedur estetycznych (odmładzanie skóry twarzy, dekoltu i dłoni, poprawa napięcia skóry, leczenie przebarwień), jak i medycznych (przyspieszenie procesu gojenia, odbudowa włókien kolagenowych, leczenie łysienia). Placówka jest lokalnym oddziałem warszawskiej kliniki, która wyspecjalizowała swoją ofertę w dermatologii estetycznej i profesjonalnej kosmetologii.

„Wampirzy lifting” na bazie osocza bogatopłytkowego należy do panelu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, oferowanych przez Centrum Zdrowia i Urody – Laser Clinic. Tu również specjaliści korzystają z technologii Regeneris PRP, a proponowane w tej kategorii zabiegi, poza rewitalizacją skóry, obejmują korekcję zmarszczek i fałd, regenerację skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, poprawę skóry objętej rozstępami oraz z ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznej. Alternatywą dla terapii osoczem w procedurach anti-aging są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz Botoxu.

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Radomiu i w Atlancie (USA) – ceny zabiegów

Gabinet zabiegowy w Estident Gabinet zabiegowy w Estident

O ile w Advanced Anti-Aging And Aesthetic Medicine za „wampirzy lifting” trzeba zapłacić 800 - 1 000 $ (3 040 - 3 800 zł), kliniki w Radomiu oferują zabieg w cenie 750 zł.   

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Radom od 250 zł do 800 zł
 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 450 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 100 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 400 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna.

Autor: