Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Rzeszów

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Rzeszów - informacje

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

Osocze bogatopłytkowe (platelet rich plasma – PRP) to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, uzyskiwany w procesie wirowania pobranej od pacjenta krwi. Mechanizm działania osocza wykorzystuje naturalne zdolności regeneracji organizmu, które uaktywniają się w chwili iniekcji, uwalniając czynniki wzrostu, pobudzające procesy regeneracji tkanek. Zabieg ma zastosowanie w medycynie estetycznej, m.in. w rewitalizacji skóry twarzy i ciała, jako wypełniacz w zabiegach anti-aging, a także jako stymulator procesów naprawczych w terapii blizn i rozstępów oraz trudno gojących się ran.

Terapie autologiczne w Rzeszowie – osocze bogatopłytkowe

Rewitalizację skóry, poprawę jej elastyczności i napięcia, a także remodeling włókien kolagenowych w wolumetrycznej terapii biostymulującej komórki skóry to efekty leczenia osoczem bogatopłytkowym, które w ramach prywatnej praktyki lekarskiej oferuje dr n. med. Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Terapia komórkowa z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris jest częścią oferty Prywatnego Gabinetu Lekarskiego – Medycyna Estetyczna. Procedura zakłada wykorzystanie około 10-20 ml krwi pacjenta, którą po odwirowaniu podaje się w leczony obszar m. in. twarzy (odmładzanie powiek), szyi (rewitalizacja i ujędrnienie) bądź skóry głowy (terapia łysienia). Preparat nakłada się również na twarz w postaci maski. Procedura zakłada 2-3 sesje w odstępach 4-6 tygodni. Zabiegi przeprowadzane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Gabinet MoJa Estetyka to kolejna placówka w Rzeszowie, gdzie w skład oferty wchodzą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Mezoterapia Regeneris korzysta z szwajcarskich zestawów RegenACR, które posiadają m. in. rejestrację CE, akredytację TUV oraz certyfikat FDA. Zabieg wymaga pobrania do specjalnych probówek 8-24 ml krwi pacjenta, a gotowy preparat jest wykorzystywany w trzech procedurach: RegenACR Classic, RegenACR Extra oraz Cellular Matrix z kwasem hialuronowym. Stosowana jest tu klasyczna technika podania osocza – liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Cena terapii z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Według serwisu Consultingroom.com, cena „wampirzego liftingu” w klinikach na terenie Wielkiej Brytanii zaczyna się od 350 - 500 £ (1 960 - 2 800 zł) za sesję, w zależności od placówki.  Mezoterapia Regeneris w Rzeszowie wiąże się dla porównania z kosztem 800 - 1 200 zł.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 499 zł do 2 500 zł
 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 450 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 100 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 400 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor: