Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Szczecin

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie?

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Szczecin - informacje

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosowane są w celu naturalnego odmłodzenia skóry. Osocze bogatopłytkowe wpływa stymulująco na komórki macierzyste (pobudzając je do namnażania się) oraz na fibroblasty (co skutkuje produkcją nowego kolagenu). Wskazaniami do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego są m.in. łysienie (typu męskiego), oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, utrata jędrności oraz gęstości skóry), regeneracja skóry po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej a także rewitalizacja skóry twarzy (w przypadku gdy pacjent uskarża się na niejednolity koloryt skóry twarzy oraz jej wiotkość i brak napięcia). Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta, oraz następnym umieszczeniu jej w specjalnej wirówce (gdzie płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i umieszczone w osoczu krwi). Osocze krwi wraz z koncentratem płytek odciągane jest do strzykawki i aplikowane pacjentowi. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego trwa najczęściej ok. 60 minuta a wykonuje go w znieczuleniu miejscowym specjalista medycyny estetycznej.

Szczecińskie placówki, mające w swojej ofercie zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Karboklinika w Szczecinie to placówka medyczna, w której można poddać się zabiegom z użyciem osocza bogatopłytkowego. W ośrodku tym wykonywane są zabiegi Self Beauty (mezoterapia osoczem bogatopłytkowym). W zależności od potrzeb pacjenta osocze aplikowane jest metodami mezoterapii, mezoterapii wraz z zastosowaniem maseczki oraz poprzez aplikację wzdłuż linii zmarszczek. W placówce Kabboklinice program leczenia osoczem bogatopłytkowym obejmuje najczęściej serię 3-4 zabiegów.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie można wykonać także w placówce Laser-Medica Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii. W ofercie kliniki znajduje się tzw. „Wampirzy Lifting” czyli program Regeneris mający na celu odmłodzenie, uelastycznienie oraz ujędrnienie skóry. Dobór wersji zabiegu (Regeneris Classic, Regeneris Extra, Regeneris Plus lub Regeneris PlusOne) dokonywany jest przez lekarza specjalistę w trakcie konsultacji specjalistycznej.

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego oferuje swoim pacjentom także szczecińska klinika Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, gdzie takie procedury wykonywane są na obszarach twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz głowy (w przypadku leczenia łysienia).

Porównanie cen zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada
W szczecińskich klinikach zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, wykonywany na obszarze twarzy, kosztuje ok. 700 zł, natomiast w londyńskiej klinice My Medyk Dental & Medical Centre cena takiej procedury wynosi 500 funtów (ok. 2 500 zł).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska