Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Toruń

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Bydgoszczul. Cicha 24 lok. 4

Clinica Dermatoestetica

ocena 4,0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym od 700 zł
 • Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowymzadzwoń
 • Dłonie - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym od 700 zł
 • Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym od 700 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Toruń - informacje

prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski (chirurg ogólny, chirurg onkolog) prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski (chirurg ogólny, chirurg onkolog)

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, w zależności od zastosowania, noszą niekiedy nazwę wampirzego liftingu (w przypadku terapii odmładzających) bądź mezoterapii krwią. Zabiegi tego typu należą do terapii autologicznych, wykorzystujących własny materiał pacjenta, a alternatywą dla komórek krwi mogą być także komórki tłuszczowe. Osocze bogatopłytkowe, jako koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, pozyskiwane jest w procesie wirowania krwi, którą w określonej ilości pobiera się wcześniej bezpośrednio od pacjenta. Następnie, metodą iniekcji podaje się je w skórę twarzy, szyi, dekoltu lub innych miejsc wymagających regeneracji. Procedurę stosuje się w seriach 3-4 zabiegów.

Gdzie w Toruniu wykonywane są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Autologiczne terapie z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzają specjaliści Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej, a działanie preparatu wykorzystują w terapii łysienia i w zabiegach anti-aging, korygując zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Osocze bogatopłytkowe jest tu również stosowane w terapii blizn. Pobraną od pacjenta krew pielęgniarka poddaje odwirowaniu w specjalnej wirówce w celu uzyskania koncentratu, który następnie jest wzbogacany w odczynnik, aktywujący płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowany preparat wstrzykiwany jest śródskórnie lub  podskórnie.  

Krwiopochodny preparat w terapiach odmładzających stosują także lekarze Laser Med, korzystając z technologii pozyskiwania bogatego w płytki krwi koncentratu – Regeneris. Działanie specjalnie pozyskanego osocza jest tu wykorzystywane w celu wygładzenia zmarszczek, spłycenia bruzd czy poprawy ukrwienia skóry. Stosowany zabieg ma również na celu poprawę jej elastyczności i gęstości, a przeprowadzany jest na twarzy, szyi i dekolcie. Równoległe terapie obejmują mezoterapie igłowe biolift z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, hydralift oraz Elasthase – Bioage.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonuje dr n. med Marian Migda, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia i lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada certyfikaty kompetencji w zakresie laseroterapii, a ponadto dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej, co umożliwia przeprowadzanie zabiegi medycyny estetycznej w ginekologii.

Osocze bogatopłytkowe – ceny zabiegów w Toruniu i w Londynie (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Ceny zabiegów osoczem bogatopłytkowym zaczynają się w Toruniu od 600 zł. Tymczasem wampirzy lifting w The London Cosmetic Clinic to z kolei koszt 999 £ w przypadku całej twarzy i 1 500 £ za twarz, szyję, dekolt i dłonie (5 594 - 8 400 zł).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Toruniu na tle innych miast

 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 450 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 400 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek oraz Inowrocław.

Autor: