Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Toruń

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Toruń - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, w zależności od zastosowania, noszą niekiedy nazwę wampirzego liftingu (w przypadku terapii odmładzających) bądź mezoterapii krwią. Zabiegi tego typu należą do terapii autologicznych, wykorzystujących własny materiał pacjenta, a alternatywą dla komórek krwi mogą być także komórki tłuszczowe. Osocze bogatopłytkowe, jako koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, pozyskiwane jest w procesie wirowania krwi, którą w określonej ilości pobiera się wcześniej bezpośrednio od pacjenta. Następnie, metodą iniekcji podaje się je w skórę twarzy, szyi, dekoltu lub innych miejsc wymagających regeneracji. Procedurę stosuje się w seriach 3-4 zabiegów.

Gdzie w Toruniu wykonywane są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Autologiczne terapie z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzają specjaliści Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej, a działanie preparatu wykorzystują w terapii łysienia i w zabiegach anti-aging, korygując zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Osocze bogatopłytkowe jest tu również stosowane w terapii blizn. Pobraną od pacjenta krew pielęgniarka poddaje odwirowaniu w specjalnej wirówce w celu uzyskania koncentratu, który następnie jest wzbogacany w odczynnik, aktywujący płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowany preparat wstrzykiwany jest śródskórnie lub  podskórnie.  

Krwiopochodny preparat w terapiach odmładzających stosują także lekarze Laser Med, korzystając z technologii pozyskiwania bogatego w płytki krwi koncentratu – Regeneris. Działanie specjalnie pozyskanego osocza jest tu wykorzystywane w celu wygładzenia zmarszczek, spłycenia bruzd czy poprawy ukrwienia skóry. Stosowany zabieg ma również na celu poprawę jej elastyczności i gęstości, a przeprowadzany jest na twarzy, szyi i dekolcie. Równoległe terapie obejmują mezoterapie igłowe biolift z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, hydralift oraz Elasthase – Bioage.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonuje dr n. med Marian Migda, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia i lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada certyfikaty kompetencji w zakresie laseroterapii, a ponadto dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej, co umożliwia przeprowadzanie zabiegi medycyny estetycznej w ginekologii.

Osocze bogatopłytkowe – ceny zabiegów w Toruniu i w Londynie (Wielka Brytania)

prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog) prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog)

Ceny zabiegów osoczem bogatopłytkowym zaczynają się w Toruniu od 600 zł. Tymczasem wampirzy lifting w The London Cosmetic Clinic to z kolei koszt 999 £ w przypadku całej twarzy i 1 500 £ za twarz, szyję, dekolt i dłonie (5 594 - 8 400 zł).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Toruniu na tle innych miast

 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek oraz Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska