Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Tychy

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Tychach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Tychy - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Medica Gabinet zabiegowy w Beauty Medica

Osocze bogatopłytkowe, pochodzące z własnej krwi pacjenta, medycyna estetyczna stosuje od 2003 roku. Zabieg odmładzający z wykorzystaniem tego składnika rozpoczyna się od pobrania od pacjenta niewielkiej ilości krwi (od 6 do 18 ml), którą następie wkłada się do specjalnej wirówki. W pięciominutowym procesie wirowania osocze bogatopłytkowe, zawierające płytki krwi, zostaje oddzielone od innych składników krwi - leukocytów i erytrocytów. Następnie do płytek krwi lekarz dodaje specjalny odczynnik, który je aktywuje do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego lekarz wstrzykuje klasyczną techniką mezoterapii lub liniowo wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Gdzie można odmłodzić skórę za pomocą komórek macierzystych w tyskich gabinetach medycyny estetycznej

Na zabieg ostrzykiwania skóry osoczem bogatopłytkowym można udać się w Tychach do Gabinetu Medycyny Estetycznej Eva Med. W gabinecie do takich zabiegów wykorzystywany jest preparat Regeneris, który lekarz stosuje, odmładzając skórę twarzy lub podając w skórę głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów. Z innych zabiegów rewitalizujących skórę można wybrać tutaj także zabieg preparatem Sculptra (zawierającym kwas polimlekowy) lub zabiegi nićmi liftingującymi PDO First Lift a także zabiegi mezoterapii (produktami Princess Rich, New West lub Plinest).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oferowane są także przez Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Orchidea. Za pomocą preparatu Regeneris, zawierającego PRP, można zregenerować tutaj skórę twarzy poprzez mezoterapię czy wolumetrię, a także zrewitalizować skórę głowy przy nadmiernym wypadaniu włosów. Ponadto na twarz i skórę głowy w celu jej odmłodzenia i odżywienia stosowana jest tutaj mezoterapia igłowa, zawierająca odpowiednio dobrane koktajle, a także na wygładzenie zmarszczek - ich wypełnianie preparatami kwasu hialuronowego lub spłycanie za pomocą toksyny botulinowej.

Lekarzem, zajmującym się autologiczną regeneracją komórkową PRP, jest lek. med. Bartosz Pułtorak, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zdobywał, pracując w gabinetach medycyny estetycznej nie tylko w Tychach, ale także na terenie Częstochowy. Oprócz zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego specjalizuje się również w nieoperacyjnym liftingu urządzeniem Ultraformer III, odmładzaniu skóry za pomocą radiofrekwencji urządzeniem Venus Legacy czy w mezoterapii bezigłowej TMT System.

Ile kosztuje zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Tychach, a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Od 600 zł trzeba zapłacić za odmładzanie jednego obszaru (np. twarzy) za pomocą terapii PRP w tyskich gabinetach medycyny estetycznej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 350 funtów (1 960 zł) w Clinica Fiore, znajdującej się w Londynie.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Tychy od 400 zł do 1 200 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska