Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Zielona Góra

odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki:
Pacjenci z Zielonej Góry wybierają także placówki z Lubań (92 km od centrum Zielonej Góry)
Lubańul. Fabryczna-Osiedle 8A

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

5,0 / 5  (61 opinii)  rozwiń
 • Podanie czynników wzrostu do stawu skokowego 400 zł
 • Podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego 400 zł
 • Podanie czynników wzrostu do stawu barkowego 400 zł
 • Podanie czynników wzrostu do stawu kolanowego 400 zł
 • Konsultacja ortopedyczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Zielona Góra - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Uroda Zamkowa Gabinet zabiegowy w Medicus Uroda Zamkowa

Procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (preparatu krwiopochodnego, który otrzymuje się z krwi obwodowej pacjenta) stosuje się m.in. w przypadku wiotkiej skóry, zmarszczek, fałd na szyi, rozstępów oraz wypadania włosów. Osocze bogatopłytkowe podaje się najczęściej w postaci mezoterapii igłowej. Wstrzykiwanie preparatu nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznych oraz immunologicznych.

Biorewitalizacja komórkami macierzystymi w Zielonej Górze

Zabieg kompleksowego odmładzania wszystkich tkanek twarzy za pomocą osocza bogatopłytkowego wykonać może lek. med. Joanna Bielska-Gawron, specjalistka stomatolog i lekarz medycyny estetycznej, która uczestniczyła w XII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regenersis w rewitalizacji skóry twarzy – innowacyjny program biostymulacji komórek skóry”. Udać się do niej można także na terapię osoczem bogatopłytkowym PRP Angel System (gdzie osocze przygotowywane jest w separatorze Angel PRP System, który umożliwia uzyskanie pożądanego poziomu stężenia płytek krwi). Z użyciem Systemu przeprowadza m.in. mezoterapię skóry głowy oraz mezoterapię skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jej oferta obejmuje ponadto zabiegi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici PDO oraz lasera medycznego LigtSheer Desire.

W Zielonej Górze zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza także lek. med. Tomasz Stanglewicz, specjalista z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine). W trakcie procedur wykorzystuje osocze bogatopłytkowe Regenersis. Udać się można do niego także na wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego. 

Na odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Zielonej Górze udać się można do lek. med. Emili Bolf, specjalistki dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej, która posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia „Preparatyka oraz techniki aplikacji autologicznego osocza bogatopłytkowego PRP w różnych wskazaniach Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Anti-Aging”. Poddać się u niej można także zabiegowi korekcji zmarszczek i fałd za pomocą kwasu hialuronowego, powiększania i konturowania ust oraz niechirurgicznej korekcji nosa, także z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jej oferta obejmuje ponadto leczenie nadpotliwości oraz bruksizmu (podświadome i zaciskanie i zgrzytanie zębami) toksyną botulinową.

Cena odmładzania osoczem bogatopłytkowym w Zielonej Górze i w Madrycie

Gabinet zabiegowy w Medicus Uroda Zamkowa Gabinet zabiegowy w Medicus Uroda Zamkowa

Za zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego w Zielonej Górze zapłacić trzeba około 400 złotych, natomiast w Clínica Zurich w Madrycie cena takiej procedury  zaczyna się od 250 euro, czyli 1 100 złotych.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 400 zł do 1 650 zł
 • Józefosław od 500 zł do 700 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 250 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 450 zł do 1 600 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 100 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 400 zł
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego cena »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Autor: