ocena 4.6 / 5 (30 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ramach chirurgii ogólnej zajmujemy się przeprowadzaniem operacji proktologicznych (pełen zakres). Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi na hemoroidach, TEM, operujemy szczeliny odbytu i przetoki, a także pęcherzyk i drogi żółciowe (włącznie z cholecystektomią laparoskopową). Leczymy chirurgicznie wszystkie rodzaje przepuklin, zajmujemy się również chirurgią tarczycy i gruczołów dokrewnych, w tym nadnerczy. W naszej ofercie znajduje się także chirurgia zmian skórnych, powłok i tkanek miękkich, a także endoskopia diagnostyczna i zabiegowa w pełnym zakresie.

Oferujemy szeroką gamę usług w obrębie chirurgii naczyniowej, między innymi, operacje na żylakach kończyn dolnych (w tym EVLT i kruroskopia), obliterację żylaków i teleangiektazji, a także miniflebektomię.

W zakresie ortopedii zajmujemy się operowaniem cieśni nadgarstka oraz stawów: skokowych, kolanowych i łokciowych. Wykonujemy zabiegi na halluksach, a także oferujemy dynamiczną stabilizację kręgosłupa (DIAM).

Świadczymy usługi ginekologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem usuwania nadżerek, mięśniaków oraz amputacji. Przeprowadzamy laparoskopię ginekologiczną, pobieramy wycinki i biopsje.

Nasi urolodzy zajmują się operowaniem pacjentów ze stulejką, leczą chirurgicznie wnętrostwo i wodniaki jąder. Wykonują zabiegi żylaków powrózka nasiennego (laparoskopowo i tradycyjnie) oraz procedury rozcięcia zwężenia cewki moczowej. Przeprowadzają cystoskopię, biopsję pęcherza i prostaty.

W zakresie laryngologii oferujemy m.in. endoskopową i klasyczną operację zatok, korektę podniebienia, a także septoplastykę i polipektomię nosa. Przeprowadzamy również adenotomię oraz tonsillektomię.

Zajmujemy się także chirurgią szczękową, w ramach której wykonujemy repozycję kości nosa, usuwamy zatrzymane trzecie trzonowce i przeprowadzamy rinoseptoplastykę. Oferujemy również chirurgiczne wspomaganie poszerzenia szczęki oraz rekonstrukcję wyrostka zębodołowego żuchwy lub szczęki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Żagiel Med Szpital w Lublinie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Żagiel Med Szpital jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.