ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy pacjentom usługi w zakresie wielu dziedzin medycyny. W Przychodni znajdują się gabinety specjalistów gastroenterologii, ginekologii i genetyki. Posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych badań diagnostycznych – oferujemy Państwu m.in. endoskopię kapsułkową, pH-metrię przełykową oraz testy oddechowe na obecność bakterii Helicobacter pylori. Wykonujemy badania genetyczne i laboratoryjne. Nowością w ofercie placówki jest bezinwazyjna diagnostyka prenatalna Harmony.

Przeprowadzamy zabiegi ambulatoryjne z zakresu dermatologii. W naszym gabinecie ortopedycznym mają Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnych metod leczenia zwyrodnień stawu kolanowego. W naszej Przychodni pacjentów przyjmują również specjaliści onkologii, okulistyki czy reumatologii.

Oferujemy pełną diagnostykę ultrasonograficzną, tomograficzną oraz badanie rezonansem magnetycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska