4,0 / 5  - 406 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Oferujemy pacjentom usługi w zakresie wielu dziedzin medycyny. W Przychodni znajdują się gabinety specjalistów gastroenterologii, ginekologii i genetyki. Posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych badań diagnostycznych – oferujemy Państwu m.in. endoskopię kapsułkową, pH-metrię przełykową oraz testy oddechowe na obecność bakterii Helicobacter pylori. Wykonujemy badania genetyczne i laboratoryjne. Nowością w ofercie placówki jest bezinwazyjna diagnostyka prenatalna Harmony.

Przeprowadzamy zabiegi ambulatoryjne z zakresu dermatologii. W naszym gabinecie ortopedycznym mają Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnych metod leczenia zwyrodnień stawu kolanowego. W naszej Przychodni pacjentów przyjmują również specjaliści onkologii, okulistyki czy reumatologii.

Oferujemy pełną diagnostykę ultrasonograficzną, tomograficzną oraz badanie rezonansem magnetycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług medycznych.