ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych to placówka o szerokim zakresie specjalizacji m.in. andrologia, angiologia, chirurgia, diabetologia, dermatologia, dietetyka, gastroenterologia, endokrynologia, ginekologia, hipertensjologia, kardiologia, interna, neurologia, nefrologia, onkologia, ortopedia, okulistyka, psychiatria, reumatologia, urologia, medycyna pracy. Klienci często pytają o dr Karola Mochockiego, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu. W codziennej pracy przeprowadza drobne zabiegi ortopedyczne, a także zajmuje się ultrasonografią ortopedyczną. Zgodnie z opiniami klientów doktor jest bardzo sympatyczny ale przede wszystkim kompetentny! Dokładnie i zrozumiale przedstawia co się dzieje, daje bardzo dokładny opis badania. To profesjonalny i rzeczowy, młody lekarz, który podchodzi do swojej pracy z pasją i zrozumieniem dla potrzeb pacjentów, a także wzbudza u nich ogromne zaufanie." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Kasia
5.0
Kasia
Dodano: 18 września 2017
Tytuł:
"Polecam"
Zabieg:
Kapsułki endoskopowe MiroCam - badanie jelita cienkiego (sierpień 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska