4,7 / 5  - 34 opinie

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Cor-Lar-Med Świdnik.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED

Gabinet Cor-Lar-Med świadczy pacjentom kompleksowe usługi laryngologiczne. Wykonujemy audiometryczne i tympanometryczne badania słuchu oraz przeprowadzamy badania endoskopowe nosa, nosogardła czy uszu (videootoskopia). Oceniamy zaburzenia oddychania w czasie snu i podejmujemy się diagnostyki oraz leczenia bezdechów sennych i chrapania. Nasi specjaliści wykonują niezbędne zabiegi operacyjne w obrębie przegrody nosowej, nosa oraz zatok, a także podniebienia i gardła (usuwanie migdałków u dzieci).

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej takie jak wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i fal radiowych, korekcję małżowin usznych oraz terapię osoczem bogatopłytkowym czy zabiegi z użyciem Dermapenu.

Współpracujący z nami lekarze specjaliści oferują fachowe porady i konsultacje w dziedzinie kardiologii, alergologii czy endokrynologii, a także urologii i gastrologii.

Dokładną ofertę wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w cenniku poniżej: