ocena 4.7 / 5 (13 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
15:00 - 18:00
wtorek
15:00 - 18:00
środa
15:00 - 18:00
czwartek
15:00 - 18:00
piątek
15:00 - 18:00
sobota
15:00 - 18:00
niedziela
15:00 - 18:00

Gabinet Cor-Lar-Med świadczy pacjentom kompleksowe usługi laryngologiczne. Wykonujemy audiometryczne i tympanometryczne badania słuchu oraz przeprowadzamy badania endoskopowe nosa, nosogardła czy uszu (videootoskopia). Oceniamy zaburzenia oddychania w czasie snu i podejmujemy się diagnostyki oraz leczenia bezdechów sennych i chrapania. Nasi specjaliści wykonują niezbędne zabiegi operacyjne w obrębie przegrody nosowej, nosa oraz zatok, a także podniebienia i gardła (usuwanie migdałków u dzieci).

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej takie jak wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i fal radiowych, korekcję małżowin usznych oraz terapię osoczem bogatopłytkowym czy zabiegi z użyciem Dermapenu.

Współpracujący z nami lekarze specjaliści oferują fachowe porady i konsultacje w dziedzinie kardiologii, alergologii czy endokrynologii, a także urologii i gastrologii.

Dokładną ofertę wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Cor-Lar-Med Świdnik.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska