Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Kadra Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński - logo

Informacje ogólne o Zieldent

Zieldent to nowoczesny gabinet prowadzony przez lek. dent. Andrzeja Zielińskiego, stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W kręgu jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim leczenie protetyczne i to ono stanowi trzon oferty gabinetu. Dzięki stałej obecności technika dentystycznego oraz dostępu do laboratorium protetycznego możemy precyzyjnie zaplanować leczenie i rehabilitację protetyczną.

W ramach prac protetycznych oferujemy projektowanie uśmiechu przy pomocy modelu woskowego oraz dobór optymalnych metod uzupełniania ubytków zębowych. Istotną częścią naszej oferty jest stomatologia estetyczna, której celem jest przywrócenie funkcji zęba i zachowanie jak największej ilości tkanek własnych.  Zabiegi obejmują m.in. korektę kształtu uzębienia, wybielanie oraz pokrycie zębów licówkami. Stosujemy także pełnoceramiczne korony o przedłużonej trwałości, mocowane metodami adhezyjnymi. Naszym nadrzędnym celem jest podwyższenie komfortu i jakości życia pacjentów, którzy czują dyskomfort spowodowany brakami w uzębieniu bądź pragną odzyskać biały uśmiech.

Do gabinetu zgłaszają się osoby, które chcą wymienić protezy ruchome na stałe implanty zapewniające uzębieniu naturalny wygląd. Oferujemy doskonałej jakości licówki porcelanowe i kompozytowe oraz wkłady koronowe wykonane z ceramiki, kompozytu oraz złota. W przypadku poważniejszych ubytków, których nie da się wypełnić przy pomocy plomby, a które nie klasyfikują się do wykonania koron protetycznych, proponujemy odbudowę typu Onlay. Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość zachowania dużej ilości tkanki zęba oraz utrzymanie zęba w jamie ustnej przez możliwie jak najdłuższy czas. Innymi rozwiązaniami protetycznymi stosowanymi w gabinecie są mosty, wkłady, szyny i protezy, wykonane z pełnej ceramiki, na podbudowie metalowej bądź z tlenku cyrkonu. Na życzenie klientów wykonujemy specjalne mosty wklejane, które nie wymagają szlifowania. Wykonujemy również specjalne protezy szkieletowe z acetalu, które świetnie harmonizują z kolorem zębów lub dziąsła, co czyni je praktycznie niewidocznymi.

Oferta naszego gabinetu obejmuje zabiegi z zakresu periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej. Staramy się ocalić jak największe fragmenty zdrowych zębów (hemisekcja i radektomia), na których można dokonać rekonstrukcji korony. Jeżeli ząb jest bardzo zniszczony i nie nadaje się do ponownego leczenia kanałowego, proponujemy przeprowadzenie zabiegu resekcji wierzchołków korzeni zębów. W przypadku konieczności usunięcia zęba proponujemy wszczepienie "sztucznego korzenia", czyli implantu zębowego. Z kolei zakres świadczonych w gabinecie usług periodontologicznych obejmuje m.in. rekonstrukcję utraconej tkanki kostnej i likwidację recesji dziąsłowych.

W ramach leczenia zachowawczego przeprowadzamy standardowe zabiegi, począwszy od wypełnień kompozytowych ubytków, przez endodoncję (leczenie kanałowe), aż skończywszy na profesjonalnych zabiegach higienizacyjnych. Wyleczone kanałowo zęby nie muszą odbiegać kolorystycznie od reszty – w przypadku ściemnień lub przebarwień proponujemy pacjentom wybielanie martwych zębów. Oprócz zabiegów higienizacyjnych przeprowadzamy głębokie czyszczenie zębów pod dziąsłami i szynowanie włóknem szklanym.

Chcemy, aby nasi pacjenci czuli, że trafiają w dobre ręce i są otoczeni profesjonalną opieką. Zapewniamy Państwu bezpłatną konsultację oraz darmowe znieczulenie. Na życzenie klientów przeprowadzamy analizę kosztów leczenia. W przypadku podjęcia decyzji o stałym leczeniu udzielamy 10-procentowego rabatu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W naszym gabinecie panuje spokojna i rodzinna atmosfera. Pacjenci oczekują na wizytę w przytulnej, kameralnej poczekalni, gdzie zawsze znajduje się świeża prasa. Zaplanowanie leczenia i rehabilitacji protetycznej jest łatwiejsze dzięki obecności na miejscu laboratorium protetycznego oraz technika dentystycznego. Tworzeniem prac protetycznych zajmuje się Dino Civardi, doświadczony technik z licznymi sukcesami osiągniętymi podczas pracy w Wielkiej Brytanii.

Przyjmujemy zarówno osoby z Polski, jak i pacjentów z zagranicy – personel porozumiewa się w językach polskim i angielskim. Ponadto, dzięki wdrożeniu specjalnego systemu tłumacza online języka migowego (system SKN firmy Seventica), gabinet jest przystosowany do leczenia pacjentów niesłyszących

Osoby, które zdecydują się na przeprowadzenie leczenia w gabinecie Zieldent, mogą liczyć na 10-procentowy rabat.