Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński

poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 19:00
środa
9:00 - 14:00
czwartek
14:00 - 19:00
piątek
9:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Kadra Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński - logo

Informacje ogólne o Zieldent

Zieldent to nowoczesny gabinet prowadzony przez lek. dent. Andrzeja Zielińskiego, stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W kręgu jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim leczenie protetyczne i to ono stanowi trzon oferty gabinetu. Dzięki stałej obecności technika dentystycznego oraz dostępu do laboratorium protetycznego możemy precyzyjnie zaplanować leczenie i rehabilitację protetyczną.

W ramach prac protetycznych oferujemy projektowanie uśmiechu przy pomocy modelu woskowego oraz dobór optymalnych metod uzupełniania ubytków zębowych. Istotną częścią naszej oferty jest stomatologia estetyczna, której celem jest przywrócenie funkcji zęba i zachowanie jak największej ilości tkanek własnych.  Zabiegi obejmują m.in. korektę kształtu uzębienia, wybielanie oraz pokrycie zębów licówkami. Stosujemy także pełnoceramiczne korony o przedłużonej trwałości, mocowane metodami adhezyjnymi. Naszym nadrzędnym celem jest podwyższenie komfortu i jakości życia pacjentów, którzy czują dyskomfort spowodowany brakami w uzębieniu bądź pragną odzyskać biały uśmiech.

Do gabinetu zgłaszają się osoby, które chcą wymienić protezy ruchome na stałe implanty zapewniające uzębieniu naturalny wygląd. Oferujemy doskonałej jakości licówki porcelanowe i kompozytowe oraz wkłady koronowe wykonane z ceramiki, kompozytu oraz złota. W przypadku poważniejszych ubytków, których nie da się wypełnić przy pomocy plomby, a które nie klasyfikują się do wykonania koron protetycznych, proponujemy odbudowę typu Onlay. Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość zachowania dużej ilości tkanki zęba oraz utrzymanie zęba w jamie ustnej przez możliwie jak najdłuższy czas. Innymi rozwiązaniami protetycznymi stosowanymi w gabinecie są mosty, wkłady, szyny i protezy, wykonane z pełnej ceramiki, na podbudowie metalowej bądź z tlenku cyrkonu. Na życzenie klientów wykonujemy specjalne mosty wklejane, które nie wymagają szlifowania. Wykonujemy również specjalne protezy szkieletowe z acetalu, które świetnie harmonizują z kolorem zębów lub dziąsła, co czyni je praktycznie niewidocznymi.

Oferta naszego gabinetu obejmuje zabiegi z zakresu periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej. Staramy się ocalić jak największe fragmenty zdrowych zębów (hemisekcja i radektomia), na których można dokonać rekonstrukcji korony. Jeżeli ząb jest bardzo zniszczony i nie nadaje się do ponownego leczenia kanałowego, proponujemy przeprowadzenie zabiegu resekcji wierzchołków korzeni zębów. W przypadku konieczności usunięcia zęba proponujemy wszczepienie "sztucznego korzenia", czyli implantu zębowego. Z kolei zakres świadczonych w gabinecie usług periodontologicznych obejmuje m.in. rekonstrukcję utraconej tkanki kostnej i likwidację recesji dziąsłowych.

W ramach leczenia zachowawczego przeprowadzamy standardowe zabiegi, począwszy od wypełnień kompozytowych ubytków, przez endodoncję (leczenie kanałowe), aż skończywszy na profesjonalnych zabiegach higienizacyjnych. Wyleczone kanałowo zęby nie muszą odbiegać kolorystycznie od reszty – w przypadku ściemnień lub przebarwień proponujemy pacjentom wybielanie martwych zębów. Oprócz zabiegów higienizacyjnych przeprowadzamy głębokie czyszczenie zębów pod dziąsłami i szynowanie włóknem szklanym.

Chcemy, aby nasi pacjenci czuli, że trafiają w dobre ręce i są otoczeni profesjonalną opieką. Zapewniamy Państwu bezpłatną konsultację oraz darmowe znieczulenie. Na życzenie klientów przeprowadzamy analizę kosztów leczenia. W przypadku podjęcia decyzji o stałym leczeniu udzielamy 10-procentowego rabatu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W naszym gabinecie panuje spokojna i rodzinna atmosfera. Pacjenci oczekują na wizytę w przytulnej, kameralnej poczekalni, gdzie zawsze znajduje się świeża prasa. Zaplanowanie leczenia i rehabilitacji protetycznej jest łatwiejsze dzięki obecności na miejscu laboratorium protetycznego oraz technika dentystycznego. Tworzeniem prac protetycznych zajmuje się Dino Civardi, doświadczony technik z licznymi sukcesami osiągniętymi podczas pracy w Wielkiej Brytanii.

Przyjmujemy zarówno osoby z Polski, jak i pacjentów z zagranicy – personel porozumiewa się w językach polskim i angielskim. Ponadto, dzięki wdrożeniu specjalnego systemu tłumacza online języka migowego (system SKN firmy Seventica), gabinet jest przystosowany do leczenia pacjentów niesłyszących

Osoby, które zdecydują się na przeprowadzenie leczenia w gabinecie Zieldent, mogą liczyć na 10-procentowy rabat.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska