Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński

Oferta naszego gabinetu skupia się wokół usług protetycznych oraz periodontologii, niemniej wykonujemy także zabiegi chirurgiczne i przeprowadzamy standardowe leczenie zachowawcze. Jednym z najczęściej wykonywanych w naszym gabinecie zabiegów jest usuwanie zatrzymanych zębów mądrości. Oprócz tego usuwamy torbiele zębopochodne, wykonujemy plastykę połączeń ustno-zatokowych oraz usuwamy zęby operacyjnie.

Do naszego gabinetu zgłaszają się osoby ze wskazaniem do zabiegów o charakterze periodontologiczno-chirurgicznym oraz pacjenci, którzy nie mają już nadziei na uratowanie własnego zęba. Dokładamy wszelkich starań, aby odbudować zęby i pracować na możliwie jak największym fragmencie zdrowej tkanki. Uzupełniamy ubytki w uzębieniu m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów implantologicznych.

O jakości wykonywanych przez nas prac świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów.