Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński - cennik

poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 19:00
środa
9:00 - 14:00
czwartek
14:00 - 19:00
piątek
9:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta naszego gabinetu skupia się wokół usług protetycznych oraz periodontologii, niemniej wykonujemy także zabiegi chirurgiczne i przeprowadzamy standardowe leczenie zachowawcze. Jednym z najczęściej wykonywanych w naszym gabinecie zabiegów jest usuwanie zatrzymanych zębów mądrości. Oprócz tego usuwamy torbiele zębopochodne, wykonujemy plastykę połączeń ustno-zatokowych oraz usuwamy zęby operacyjnie.

Do naszego gabinetu zgłaszają się osoby ze wskazaniem do zabiegów o charakterze periodontologiczno-chirurgicznym oraz pacjenci, którzy nie mają już nadziei na uratowanie własnego zęba. Dokładamy wszelkich starań, aby odbudować zęby i pracować na możliwie jak największym fragmencie zdrowej tkanki. Uzupełniamy ubytki w uzębieniu m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów implantologicznych.

O jakości wykonywanych przez nas prac świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Stomatologiczny Andrzej Zieliński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska