Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

Dostępne obecnie na rynku preparaty służące do wypełnień, wygładzania zmarszczek czy modelowania pewnych partii twarzy zawierają kwas hialuronowy w formie usieciowanej (utrwalonej) wewnętrznymi wiązaniami międzycząsteczkowymi, a różnią się między sobą stopniem usieciowania cząsteczek i stężeniem kwasu hialuronowego. Od tego bowiem zależy jaką partię będziemy modelować i do jak głębokich zmarszczek zostanie on przeznaczony.

Wypełniacze tkankowe – powrót do młodości 

Surgiderm, Juvederm, Restylane – wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które uzupełniają jego niedobory i skutecznie wypełniają małe zmarszczki wokół ust, kumulując w nich wodę to oferta Gabinetu Medycyny Estetycznej Dermestetic. Drugim typem jest Radiesse – na bazie hydroksyapatytu wapnia, jaki stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Preparaty podawane w niewielkich dawkach, w znieczuleniu lokalnym stosowane są w zależności od nasilenia zmian. Gabinet prowadzi lek. med., specjalista dermatolog – wenerolog Joanna Stosio – Rostecka, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Kwas hialuronowy można podawać praktycznie w każdym miejscu ciała. Wybór preparatu o właściwym składzie i konsystencji zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać. Płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek, a gęstych – do modelowania twarzy i ciała. Preparat Restylane  oferuje nowoczesna klinika stomatologiczno – okulistyczna Stomatologia Kaszubska, gdzie oprócz kompleksowej opieki w zakresie diagnostyki i leczenia, możemy zdecydować się na zabiegi z medycyny estetycznej z zastosowaniem wypełniaczy.  Zespół tworzą specjaliści stomatologii estetycznej, m.in. lek. stom. Mariusz Słowik. 

Korekcję zmarszczek palacza oraz opadających kącików ust, a także powiększenie objętości warg i ich ujędrnianie z użycie preparatów Teosyal, Stylage oraz Restylane świadczy Esteticon – Dermatologia Ogólna, Estetyczna i Laseroterapia dr n. med. Anita Huryń. Certyfikowana w zakresie zaawansowanych technik mezoterapii i wypełniaczy, dr Huryń specjalizuje się w zabiegach z medycyny estetycznej, a ponadto świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki i leczenia skóry. Cena preparatu obejmuje również konsultację przed oraz kontrolną po zabiegu.

Wiek biologiczny, zmiany hormonalne oraz grawitacja są podstawową przyczyną pojawiania się zmarszczek i spośród licznych miejsc poddawanych iniekcji, jaka ma ten proces opóźnić, są również promieniste zmarszczki wokół ust. W Gabinetach Medycyny Estetycznej Estetic do najczęściej stosowanych wypełniaczy należą m.in.:  Juvederm,  Surgiderm, Restylane oraz Stylage. Dzięki nim możliwe jest konturowanie i powiększanie ust oraz korekta zmarszczek palacza. Twórcą i właścicielem Kliniki jest dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej.

Redukcja i wypełnianie zmarszczek oraz powiększanie i modelowanie ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego (Juvederm, Stylage, Perfectha), to oferta jaką świadczy lek. med. Krzysztofa Marosz. Zabieg polega na miejscowej iniekcji śródskórnej preparatu, a jego cena zależy od rodzaju wypełniacza, podanej ilości oraz obecności w nim środka znieczulającego – od 0,5 ml do 3 ml. Świadczone usługi uzupełniają zabiegi mezoterapii i lipolizy. Lek. Marosz praktykę realizuje w ramach Gabinetu w Szczecinie oraz w Gryficach.

Popularność kwasu hialuronowego warunkuje jego biokompatybilność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo. Teoysal, Juvaderm, Stylage to materiały jakie w zakresie procedur z jego użyciem stosuje AMC Art Medical Center, by wymienić wypełnienie zmarszczek i fałdów, przywrócenie objętości tkanek oraz korekcję kształtu ust. Centrum specjalizuje się w zabiegach z zakresu m.in. chirurgii plastycznej i ogólnej oraz ginekologii estetycznej. Jest ponadto laureatem nagrody specjalnej w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii Firma Roku 2014. 

Koszt zabiegu usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie i w Pradze

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Cena zabiegu w kraju jest zdecydowanie niższa. W Formé Clinic za procedurę z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego u dr Petra Jana Vašeka lub dr Miroslava Krejča zapłacimy 430 € (1849 zł).  

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 600 zł do 900 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 250 zł do 1 300 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 500 zł do 1 100 zł
 • Poznań od 600 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 100 zł
 • Białystok od 550 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 800 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska