Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszcze... od 750 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wczytaj więcej wyników

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Derm Gabinet zabiegowy w Beauty Derm

Stylage, Juvederm czy Princess - takich i innych preparatów używają warszawscy lekarze medycyny estetycznej do wypełniania zmarszczek palacza. Zawierają one kwas hialuronowy, który daje natychmiastowy i bardzo naturalny efekt. Zabieg może być uzupełnieniem terapii toksyną botulinową, ale niekoniecznie.

Do Warszawy na zabiegi wypełniania zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

W DermClinic Klinice Dermatologii Estetycznej na zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym lekarze zapraszają osoby chcące wygładzić m.in. zmarszczki palacza. Można tutaj także, zastrzykami z kwasu, poprawić swój wygląd poddając się wolumetrii twarzy lub korekcie jej owalu. Zabiegi wykonuje dr Aleksandra Rymsza, specjalista dermatologii i wenerologii II stopnia (od roku 1996), od 2011 r. doktor nauk medycznych. Jej szczególne zainteresowania to zaawansowane techniki odmładzania skóry m.in. z użyciem kwasu hialuronowego. 

W klinice Chic Body & Hair Spa do wypełniana zmarszczek okolicy ust, bruzd nosowo-wargowych czy "zmarszczek marionetkowych" używa się takich wypełniaczy jak Stylage i Juvederm. Pracuje tutaj dr Grzegorz Kołodziejski, specjalista dermatologii i wenerologii od 2001 roku oraz lekarz medycyny estetycznej. Pan doktor zajmuje się laseroterapią, ale również innymi zabiegami z medycyny estetycznej, w tym także odmładzaniem twarzy za pomocą wypełniaczy.

Body & Beauty Clinic to placówka medyczna, mieszcząca się w centrum Warszawy. Pacjenci chcący pozbyć się zmarszczek twarzy, w tym tych dolnej i górnej wargi, mogą tutaj poddać się zabiegowi ich wypełnienia za pomocą preparatów zawierających kwas hialuronowy tj. Princess, Teosyal lub Juvederem. Dodatkowo zdecydować się na zabieg niewielkiego powiększenia i wymodelowania ust, co przy redukcji zmarszczek palacza jest zalecane. Zabiegi takie i inne wykonuje tutaj dr Patrycja Majewska, lekarz stomatolog od 2008 roku. Pani doktor specjalizuje się w medycynie estetycznej.

W gabinecie Beauty Med Aesthetic Clinic Miracki, wśród zespołu lekarzy, pacjentki przyjmuje założyciel kliniki dr Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngologii. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Dokształcał się na licznych kongresach i kursach krajowych i zagranicznych z dziedziny medycyny estetycznej, czego dowodem są zebrane certyfikaty, np. "Stosowanie preparatów wypełniających Juvederm Ultra w zabiegach korekcji zmarszczek". Pan doktor specjalizuje się w odmładzaniu skóry za pomocą nowoczesnych technik, m.in. zastrzyków z kwasu hialuronowego, stosowanych do wypełnienia zmarszczek mimicznych tj. pionowych zmarszczek wokół ust, ale także opadających kącików ust, zapadniętych policzków oraz konturu żuchwy.

 Centrum Medyczne Dermiq oferuje swoim pacjentom zabiegi z dermatologii ogólnej i estetycznej. Lekarzem specjalizującym się tutaj w  wypełnianiu zmarszczek preparatami z kwasem hialuronowym jest dr Anita Tarajkowska-Olejnik, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1999 roku). Pani doktor zdobywała doświadczenie, pracując w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W klinice Dermiq za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadza zabiegi m.in. wypełniania zmarszczek palacza, zmarszczek okolicy oczu i nosa, a także powiększania ust (ten ostatni zabieg polepsza efekt korekcji zmarszczek palacza).

 Studio Medycyny Estetycznej Elix to miejsce, gdzie pacjenci mogą poddać się różnym zabiegom odmładzającym z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest redukcja zmarszczek twarzy za pomocą kwasu hialuronowego w tym zmarszczek okolicy ust (także poprawa ich konturu ) lub innych zmarszczek mimicznych. Dokona tego tutaj m.in. dr Beata Sparażyńska, specjalista chorób wewnętrznych, która doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i Anti Aging zdobywała w Brukseli w Szpitalu Klinicznym Saint-Luc. Pani doktor przyznaje, iż jej pasją zawodową jest pomoc pacjentom w opóźnianiu procesów starzenia. 

Ile w Warszawie, ile za granicą - koszt usuwania zmarszczek okolicy ust

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

W Warszawie za 1 ml preparatu z kwasem hialuronowym pacjent zapłaci od 1100 zł (w Beauty Med). W londyńskiej klinice West End Medical Practice to koszt  £275 (Juvederm Ultra 3) lub £300 (Juvederem Ultra 4).

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 500 zł do 1 100 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 550 zł do 1 200 zł
Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.