Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszcze... od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Prestige Skin Gabinet zabiegowy w Prestige Skin

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jego poziom wpływa na elastyczność i nawilżenie skóry, a to z kolei na jej starzenie się. Z tych powodów kwas ten jest chętnie stosowany przez specjalistów medycyny estetycznej do korekcji zmarszczek.

Usunąć zmarszczki palacza kwasem hialuronowym we Wrocławiu

Gabinet Dermatologia Ziarkiewicz prowadzony jest przez dr. Marka Ziarkiewicza, specjalisty dermatologii i wenerologii, którym jest od 1988 roku (w roku 1992 zrobił specjalizację II stopnia, rok później został mu przyznany tytuł doktora nauk medycznych). Na swoim koncie ma wiele certyfikatów za udział w szkoleniach w Polsce i za granicą nie tylko z dermatologii ale także z medycyny estetycznej, np. "Zaawansowane techniki injekcji preparatu Botox, Surgiderm i Voluma w korekcji zmarszczek". W swoim gabinecie wykonuje zabiegi m.in. z medycyny estetycznej, korygując zmarszczki palacza za pomocą kwasu hialuronowego oraz inne zmarszczki  twarzy: okolic oczu, nosa, czoła.

 W Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki zmarszczki okolic ust wypełni preparatem zawierającym kwas hialuronowy dr Łukasz Duda-Barcik, specjalista medycyny estetycznej, który ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej oraz członkiem World Anti Aging Academy of Medicine. Pan doktor oprócz zmarszczek palacza zajmie się także "lwimi zmarszczkami", "kurzymi łapkami" oraz "zmarszczkami marionetki".

W Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Coco-Time pacjentami chcącymi zredukować zmarszczki twarzy zajmie się dr Marta Rybarkiewicz, lekarz medycyny estetycznej, lekarz stomatologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, na której ukończyła Kosmetologię i Medycynę Estetyczną dla Lekarzy. Ponadto podnosiła swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą z zakresu Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej. Jej szczególnym zainteresowaniem jest poprawa kondycji skóry twarzy i to m.in. wykonuje w gabinecie Coco-Time, wykorzystując do wypełniania zmarszczek palacza, bruzdy nosowo-wargowej, czy "doliny łez" preparatów Juvederm zawierających kwas hialuronowy. 

 Wrocławski Instytut DermaMed na problem ze zmarszczkami twarzy, tj. zmarszczki okolic ust, ale także oczu, czoła i nosa oferuje swoim pacjentom zastrzyki zawierające preparat kwasu hialuronowego Juvederm i Surgiderm. Wykona je tutaj m.in. prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, specjalista medycyny estetycznej, współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Pan doktor jest współautorem publikacji "Medycyna estetyczna" (pierwsza książka w Polsce o tej tematyce) oraz redaktorem naukowym podręczników "Atlas zabiegów z użyciem wypełniaczy w medycynie estetycznej". 

W Salonie Kosmetyki Estetycznej  AnnVinci zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego Stylage i Juvederm wykonuje dr Michał Musioł, lekarz dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, absolwent studiów podyplomowych z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. W salonie AnnVinci  wypelniaczem skoryguje zmarszczki nie tylko dolnej i górnej wargi, ale także kości policzkowych oraz skoryguje kształt nosa.

 Gabinet Medycyny Estetycznej Karolina Kopeć wśród różnych zabiegów odmładzania twarzy oferuje te z wykorzystaniem preparatu z kwasem hialuronowym. Można w ten sposób wypełnić zmarszczki skroniowe, fałdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki palacza. Przyjmująca w gabinecie dr Karolina Kopeć-Pyciarz, lekarz medycyny estetycznej. Pani doktor ukończyła kierunek Kosmetologię z elementami medycyny estetycznej na Śląskim UM. Dokształcała się na kursach z zakresu medycyny estetycznej, czego dowodem są liczne certyfikaty, np. "Modelowanie twarzy z zastosowanie kwasu hialuronowego StylAge - technika SoftFilling" Warszawa 2010 r.

 Koszt wypełnienia zmarszczek okolicy ust we Wrocławiu i za granicą

dr Jakub Kratochwil dr Jakub Kratochwil

We Wrocławiu wypełnianie zmarszczek palacza zastrzykami kwasu hialuronowego waha się w granicach 650-1200 zł (w CTLiK) lub 900-1300 zł (w Coco-Time). W paryskim Cabinet de Médecine Estétique dr Elena Romanova za jedną strzykawkę pacjent zapłaci od 300 euro.

Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 500 zł do 1 100 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.