Zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem Ruda Śląska i okolice

usuwanie zmian przednowotworowych skóry laserem, leczenie przednowotworowych zmian skórnych laserem, laseroterapia zmian przednowotworowych skóry więcej »

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (49 km od Rudy Śląskiej) lub w Klinika AKMED w Gliwicach (14 km od Rudy Śląskiej) gdzie cena za zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem wynosi 800 zł. W wymienionej placówce zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa zmiana przednowotworowa skóry - usuwanie laserem w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.