Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie

zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Wczytaj więcej wyników

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - informacje

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Chirurgiczna korekta warg sromowych większych, podobnie jak wiele innych zabiegów chirurgii intymnej, ma na celu przede wszystkim zwiększenie komfortu życia kobiety oraz poprawę jej samopoczucia psychicznego. Byt duże czy nieestetyczne wargi sromowe większe dla wielu pań stanowią źródło kompleksów i dyskomfortu, co ma negatywny wpływ na jakość ich pożycia seksualnego. Zabieg chirurgicznego pomniejszania warg sromowych trwa zazwyczaj około 30min, przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, a powrót do aktywności seksualnej następuje po upływie 2-4 tygodni.

Plastyka warg sromowych w polskich klinikach

Zabiegi chirurgii intymnej, w tym właśnie zmniejszanie warg sromowych większych, można przeprowadzić w wielu doskonałych polskich klinikach, wśród których warto wymienić warszawską Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Adama Gumkowskiego AGKlinik. Istotnym punktem oferty placówki jest właśnie ginekologia estetyczna, mająca na celu poprawę jakości życia seksualnego pacjentek i ich samopoczucia psychicznego, a także usunięcie wad rozwojowych narządów rozrodczych i korekcję defektów poporodowych. Zabiegi ginekologii estetycznej w klinice przeprowadza dr Robert Bartkowiak.

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swej ofercie zabieg plastyki warg sromowych większych jest Klinika Medifem – pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii. Specjalistą w zakresie zabiegów kosmetycznych kobiecych narządów płciowych jest dr n. med. Andrzej Barwijuk – doświadczony ginekolog i położnik, członek wielu towarzystw naukowych, a tym Amerykańskiego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego, Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zabiegi intymne w Polsce

Zabiegi ginekologii estetycznej ma w swojej ofercie również Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed w Poznaniu. Ta doskonale wyposażona placówka przeprowadza szereg zabiegów odmładzających i modelujących, które w znacznym stopniu wpływają na samopoczucie i komfort życia pacjentów. Klinika ma w swojej ofercie zabiegi plastyki powiek, nosa i uszu, liposukcję, korekcję kształtu i rozmiaru piersi oraz przeszczep włosów. Wśród licznych utytułowanych i doświadczonych specjalistów, pracujących w klinice, warto wymienić dr n. med. Tomasza Dydymskiego oraz dr Joannę Kurmanow.

Plastykę warg sromowych większych przeprowadzić można również w Centrum Medycznym NZOZ Medi-Medic w Kolbudach niedaleko Gdańska, gdzie zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej zajmuje się doświadczony ginekolog i położnik, dr Piotr Kwieciński. Na terenie placówki funkcjonuje laboratorium diagnostyczne, dzięki czemu pacjenci mają możliwość szybkiego wykonania wszystkich niezbędnych badań laboratoryjnych i bakteriologicznych.

Z kolei w Katowicach zlokalizowana jest NZOZ Euroklinika - Klinika Chirurgii Plastycznej. Zabiegi ginekologii estetycznej w placówce przeprowadza dr Jerzy Wilgus – znany i ceniony specjalista chirurgii plastycznej, który podczas swojej ponad trzydziestoletniej kariery zawodowej wykonał ponad 27 000 różnorodnych operacji. Dr Wilgus znany jest zapewne miłośnikom programu „Chcę być piękna" - w latach 2006-2008 był jednym z głównych chirurgów, przeprowadzających zabiegi chirurgii plastycznej w ramach tego programu.

Również ESTmedica – Klinika Wiatroszak oferuje swoim pacjentkom zabiegi plastyki warg sromowych większych. Celem placówki jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, a personel medyczny na pierwszym miejscu stawia dobry kontakt z pacjentem. Specjalistą ginekologiem-położnikiem w klinice jest dr Artur Kucharski, który przeprowadza również zabiegi chirurgii intymnej.

Panie, pragnące zmniejszyć wargi sromowe większe mogą się także udać do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik w Krakowie, gdzie tego typu zabiegi przeprowadza dr Zbigniew Plewa. Placówka, oprócz świadczenia pacjentom usług w zakresie chirurgii plastycznej, kosmetologii, dietetyki i medycyny estetycznej zajmuje się również przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń.

Ginekologia estetyczna dla pacjentów zagranicznych

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Polskie kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, które w swojej ofercie mają zabiegi z zakresu kosmetoginekologii, są wśród zagranicznych pacjentek coraz bardziej popularne. Przyjeżdżają do nas Norweżki, Niemki i Brytyjki, przede wszystkim dlatego, że w ich rodzimych krajach zabiegi plastyki warg sromowych większych są znacznie droższe. Panie doceniają także doświadczenie i wiedzę polskich lekarzy, a przyjazd na zabieg traktują jako okazję do zapoznania się z najciekawszymi zabytkami naszego kraju.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 2000 zł do 6000 zł
  • Wrocław od 2900 zł do 7000 zł
  • Łódź od 2500 zł do 3500 zł
  • Zielona Góra od 3500 zł
  • Katowice od 3000 zł
  • Poznań od 2500 zł do 6000 zł
  • Rybnik od 3000 zł do 3500 zł
  • Jelenia Góra od 3400 zł
  • Bielsko-Biała od 1500 zł do 5000 zł
  • Chorzów od 3990 zł
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie cena »

Usługa zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.