Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Białystok i okolice

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Filtruj wyniki

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Białystok - informacje

Przerost warg sromowych to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Przerośnięte wargi sromowe są przyczyną dyskomfortu, dolegliwości bólowych i nawracających stanów zapalnych. Mogą też powodować problemy z utrzymaniem higieny intymnej, ponieważ chronią one przedsionek pochwy i ujście cewki moczowej. Zbyt duże wargi sromowe można skorygować chirurgicznie. Zabieg chirurgicznego zmniejszania warg sromowych, nazywany labioplastyką, polega na usunięciu  nadmiaru tkanki, i ma na celu przywrócenie prawidłowego kształtu i funkcjonalności warg sromowych. Labioplastyka odbywa się w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym przy użyciu diatermii niskokotemperaturowej co zmniejsza uraz otaczających tkanek i daje pożądany efekt kosmetyczny.

Gdzie w Białymstoku można poddać się zabiegowi chirurgicznego zmniejszenia warg sromowych

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie to zabieg, który można przeprowadzić u dr Magdaleny Nowickiej, która jest chirurgiem i lekarzem medycyny estetycznej. Dr Magdalena Nowicka jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku, a doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na oddziale chirurgii MSWiA w Białymstoku. Wykonuje ona całe spektrum zabiegów w zakresu medycy estetycznej i chirurgii plastycznej, w tym labioplastykę, operacje plastyczne biustu i korektę nosa.

Zabieg zmniejszenia warg sromowych można wykonać również w Prywatniej Klinice Ginekologiczno-Położniczej w Białymstoku. Placówka funkcjonuje od 2004 roku i specjalizuje się w operacjach z zakresu ginekologii kosmetycznej. W klinice wykonywane są m.in. operacje plastyczne sromu i krocza, operacje plastyczne warg sromowych, a także operacje zmian i blizn powstałych w wyniku ciąży i porodu. W klinice po raz pierwszy na Podlasiu wykonano zabieg laparoskopowego wycięcia macicy wraz z przydatkami.

Dr n. med. Jakub Tomaszewski to kolejny specjalista, u którego można wykonać zabieg chirurgicznego zmniejszenia warg sromowych. Dr Tomaszewski to specjalista w zakresie ginekologii i lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał na zagranicznych stażach m.in. na Uniwersytecie w Louisville w Stanach Zjednoczonych czy Uniwersytecie Medycznym w Oslo. Od wielu lat prowadzi on prywatną praktykę lekarską,  wykonując zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w tym chirurgiczne zmniejszanie warg sromowych, operacje plastyczne krocza i usuwanie blizn poporodowych.

Porównanie cen zabiegu chirurgicznego zmniejszenia warg sromowych w Białymstoku i w Berlinie

W Białymstoku zabieg chirurgicznego zmniejszenia warg sromowych to wydatek ok. 4 000 zł. Natomiast w Aesthetic Clinic Dr. Mariam Omar w Berlinie za taki zabieg zapłacić trzeba 5 000 euro ( ok. 20 000 zł).

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł
 • Olsztyn od 3 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł
 • Jelenia Góra od 3 400 zł
 • Rybnik od 3 000 zł do 3 500 zł
 • Leszno od 2 000 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska