Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Poznań

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Poznań - informacje

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

Korekcja kształtu, rozmiaru oraz objętości warg sromowych, potocznie zwana labioplastyką, jest procedurą chirurgiczną, której celem jest poprawa estetyki warg sromowych mniejszych oraz przerośniętych lub za małych warg sromowych większych. Zabieg, w zależności od problemu, wykorzystuje różne techniki, a cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Powrót do aktywności seksualnej możliwy jest po upływie około 4 tygodni.

Ginekologia plastyczna – modelowanie intymności

Korekcje poporodowe sromu oraz korekcje warg sromowych wchodzą w zakres ginekologii kosmetycznej, jaką oferuje Gromadziński Zespół Medyczny. Niedorozwój sromu jest tu jednym ze wskazań do wykonywania zabiegu zwiększenia warg sromowych większych i polega na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego. Klinika specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej i estetycznej, podejmując się również zabiegów chirurgii onkologicznej. Placówka oferuje finansowanie zabiegów w systemie MediRaty.

Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV – Designer Laser Vaginoplasty) to oferta Specjalistycznego gabinetu ginekologiczno-położniczego dr hab. n. med. Dariusza Szpurka. Zabiegi DLV przy użyciu lasera diodowego są tu wykonywane od 2008 r., a dodatkową metodą powiększenia warg sromowych większych są także wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego bądź tkanka tłuszczowa pacjentki, pobrana za pomocą liposukcji. Specjalista położnictwa i ginekologii oraz onkologii ginekologicznej, dr Szpurka swój gabinet prowadzi od 1994 r.  

Zabiegi z ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej przeprowadza w swojej klinice w Swarzędzu – Nowa Wieś dr n. med. Jerzy Kolasiński, stosując podobne techniki powiększenia warg sromowych większych. Oprócz tkanki tłuszczowej i liposukcji, w celu ujędrnienie i poprawy wyglądu warg sromowych wykorzystuje Desirial Plus – preparat na bazie kwasu hialuronowego do modelowania okolic narządów płciowych. Klinika Kolasiński – Hair Clinic Poznań w zakresie ginekologii estetycznej świadczy pełen zakres intymnej korekcji.

Zwiększenie satysfakcji seksualnej poprzez lifting warg sromowych to nowość w Instytucie Kosmetologii & SPA Cosmetic Derm, który od 1994 r. prowadzi mgr kosmetolog Iwona Endsminger – Fic. Oferowany zabieg Protégé Intima jest wykonywany w celu niechirurgicznego obkurczania warg sromowych, dzięki zsynchronizowanej emisji energii (SEE) oraz systemowi kontroli przepływu energii (EFC). Procedura jest alternatywą dla inwazyjnej labioplastyki. Stałą ofertą Instytutu są zaawansowane zabiegi i rytuały z zakresu kosmetyki estetycznej i pielęgnacyjnej.

W dążeniu do fizycznego piękna z pewnością pomoże nam oferta Kliniki chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii Solumed, której zespół tworzy m.in. jeden z pionierów chirurgii plastycznej w Polsce, specjalista chirurgii plastycznej, dr Andrzej Bielecki. Metodą jaką wykorzystuje Klinika w leczeniu lipoatrofii – zaniku podściółki tłuszczowej warg sromowych większych, jest wstrzyknięcie usieciowanego kwasu hialuronowego Desirial® w celu przywrócenie objętości warg sromowych większych. Ponadto, w zakresie usług wykonywana jest również plastyka warg sromowych.

Zabiegi chirurgii intymnej wykonuje również w ramach prywatnej praktyki Med-Polonia NZOZ, dr Mikołaj Kubasik – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz starszy asystent Kliniki Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wypełnienie oraz ujędrnienie wargi sromowej większej jest zabiegiem w znieczuleniu miejscowym i ma na celu poprawę funkcjonalności oraz estetyki narządów płciowych. Zabieg może być finansowany w ratach, w systemie MediRaty. 

Labioplastyka w Poznaniu i w Niemczech – ceny zabiegu

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

W niektórych przypadkach cenniki są podobne i tak np.: za zmniejszenie warg sromowych w Klinice am Rhein w Düsseldorfie zapłacimy już od 900 € (3780zł) czy 1000 € (4200 zł) w Lege Artis w Bergisch Gladbach. Nieco większe koszty poniesiemy w Bambergu, w gabinecie dr Ulricha Kleinera – 1800–2500 € (7560–10500 zł) oraz w Berlinie – 3500 € (14700 zł) za plastykę warg sromowych w Centrum Estetyki i Chirurgii Plastycznej dr Simona Ahrensa.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
  • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
  • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
  • Zielona Góra od 3 500 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Olsztyn od 3 500 zł
  • Katowice od 3 000 zł
  • Jelenia Góra od 3 400 zł
  • Rybnik od 3 000 zł do 3 500 zł
  • Leszno od 2 000 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska