Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Poznań

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Poznań - informacje

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Korekcja kształtu, rozmiaru oraz objętości warg sromowych, potocznie zwana labioplastyką, jest procedurą chirurgiczną, której celem jest poprawa estetyki warg sromowych mniejszych oraz przerośniętych lub za małych warg sromowych większych. Zabieg, w zależności od problemu, wykorzystuje różne techniki, a cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Powrót do aktywności seksualnej możliwy jest po upływie około 4 tygodni.

Ginekologia plastyczna – modelowanie intymności

Korekcje poporodowe sromu oraz korekcje warg sromowych wchodzą w zakres ginekologii kosmetycznej, jaką oferuje Gromadziński Zespół Medyczny. Niedorozwój sromu jest tu jednym ze wskazań do wykonywania zabiegu zwiększenia warg sromowych większych i polega na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego. Klinika specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej i estetycznej, podejmując się również zabiegów chirurgii onkologicznej. Placówka oferuje finansowanie zabiegów w systemie MediRaty.

Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV – Designer Laser Vaginoplasty) to oferta Specjalistycznego gabinetu ginekologiczno-położniczego dr hab. n. med. Dariusza Szpurka. Zabiegi DLV przy użyciu lasera diodowego są tu wykonywane od 2008 r., a dodatkową metodą powiększenia warg sromowych większych są także wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego bądź tkanka tłuszczowa pacjentki, pobrana za pomocą liposukcji. Specjalista położnictwa i ginekologii oraz onkologii ginekologicznej, dr Szpurka swój gabinet prowadzi od 1994 r.  

Zabiegi z ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej przeprowadza w swojej klinice w Swarzędzu – Nowa Wieś dr n. med. Jerzy Kolasiński, stosując podobne techniki powiększenia warg sromowych większych. Oprócz tkanki tłuszczowej i liposukcji, w celu ujędrnienie i poprawy wyglądu warg sromowych wykorzystuje Desirial Plus – preparat na bazie kwasu hialuronowego do modelowania okolic narządów płciowych. Klinika Kolasiński – Hair Clinic Poznań w zakresie ginekologii estetycznej świadczy pełen zakres intymnej korekcji.

Zwiększenie satysfakcji seksualnej poprzez lifting warg sromowych to nowość w Instytucie Kosmetologii & SPA Cosmetic Derm, który od 1994 r. prowadzi mgr kosmetolog Iwona Endsminger – Fic. Oferowany zabieg Protégé Intima jest wykonywany w celu niechirurgicznego obkurczania warg sromowych, dzięki zsynchronizowanej emisji energii (SEE) oraz systemowi kontroli przepływu energii (EFC). Procedura jest alternatywą dla inwazyjnej labioplastyki. Stałą ofertą Instytutu są zaawansowane zabiegi i rytuały z zakresu kosmetyki estetycznej i pielęgnacyjnej.

W dążeniu do fizycznego piękna z pewnością pomoże nam oferta Kliniki chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii Solumed, której zespół tworzy m.in. jeden z pionierów chirurgii plastycznej w Polsce, specjalista chirurgii plastycznej, dr Andrzej Bielecki. Metodą jaką wykorzystuje Klinika w leczeniu lipoatrofii – zaniku podściółki tłuszczowej warg sromowych większych, jest wstrzyknięcie usieciowanego kwasu hialuronowego Desirial® w celu przywrócenie objętości warg sromowych większych. Ponadto, w zakresie usług wykonywana jest również plastyka warg sromowych.

Zabiegi chirurgii intymnej wykonuje również w ramach prywatnej praktyki Med-Polonia NZOZ, dr Mikołaj Kubasik – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz starszy asystent Kliniki Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wypełnienie oraz ujędrnienie wargi sromowej większej jest zabiegiem w znieczuleniu miejscowym i ma na celu poprawę funkcjonalności oraz estetyki narządów płciowych. Zabieg może być finansowany w ratach, w systemie MediRaty. 

Labioplastyka w Poznaniu i w Niemczech – ceny zabiegu

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

W niektórych przypadkach cenniki są podobne i tak np.: za zmniejszenie warg sromowych w Klinice am Rhein w Düsseldorfie zapłacimy już od 900 € (3780zł) czy 1000 € (4200 zł) w Lege Artis w Bergisch Gladbach. Nieco większe koszty poniesiemy w Bambergu, w gabinecie dr Ulricha Kleinera – 1800–2500 € (7560–10500 zł) oraz w Berlinie – 3500 € (14700 zł) za plastykę warg sromowych w Centrum Estetyki i Chirurgii Plastycznej dr Simona Ahrensa.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
  • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
  • Wrocław od 2 900 zł do 4 500 zł
  • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Olsztyn od 3 500 zł
  • Szczecin od 5 000 zł
  • Katowice od 3 000 zł
  • Zielona Góra od 3 500 zł
  • Sopot od 9 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.