Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Swarzędz i okolice

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Bezpośrednio Swarzędz nie dysponujemy placówką wykonującą zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Swarzędz. Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (11 km od Swarzędz) w cenie 2 500 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (24 km od Swarzędz) gdzie cena za zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie wynosi 5 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Swarzędz?

Usługa zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Swarzędz jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska