Zmniejszanie warg sromowych laserem

Synonimy: labioplastyka laserowa, laserowa plastyka warg sromowych, modelowanie warg sromowych laserem więcej »

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Zmniejszanie warg sromowych laserem - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

W ginekologii lasery zaczęto stosować niedawno. Stały się jednak bardzo szybko popularnym i małoinwazyjnym narzędziem nie tylko przy leczeniu niektórych chorób kobiecych, ale także w ginekologii estetycznej. Wykorzystuje się je m.in. do ujędrnienia pochwy, a także zmniejszania przerośniętych warg sromowych.

Laser rozwiązaniem problemów intymnych, czyli labiolastyka laserowa

W Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej, mieszczącym się w Poznaniu, z zakresu laserowego modelowania krocza i sromu pacjentka może umówić się na laserową labioplastykę - modelowanie warg sromowych mniejszych jako na osobny zabieg, a także połączony z laserową redukcją napletka łechtaczki. Jednym z lekarzy pracujących w centrum jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, który posiada certyfikat ze szkolenia odbytego w 2008 roku z zakresu technik laserowego odmładzania pochwy (LVR) i laserowego modelowania krocza i sromu (DLV) - kurs pod kierownictwem dr. Davida Matlock’a. Dr Szpurek należy także do The Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America.

Holistic Clinic w Warszawie z zakresu ginekologii estetycznej oferuje pacjentkom m.in. laserową plastykę warg sromowych (lekarz obcina nadmiar tkanki wargi sromowej). Ponadto lekarze wykonują tutaj także zabiegi ujędrniania i obkurczania warg sromowych mniejszych za pomocą fal radioiofrekwencyjnych (aparat EXILIS INTIMA). Zabiegi takie i inne wykonuje prof. dr hab. n. med. Tomasz Paszkowski, specjalista położnictwa i ginekologii (I i II stopnia), który tytuł profesora posiada od 2003 roku. Pacjentki leczy w III Katedrze i Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zdobywał za granicą w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast oraz w Harvard Medical School w Bostonie.

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Plus we Wrocławiu z zabiegów ginekologii estetycznej posiada w swojej ofercie m.in. korekcyjną plastykę pochwy i warg sromowych przy zbyt dużych lub przerośniętych wargach sromowych. Lekarz zabiegi takie wykonuje przy użyciu lasera Mona Lisa Touch (chirurgiczne operacje laserem). Ponadto można poddać się w centrum także plastyce krocza po porodzie. Lekarzem specjalizującym się w zabiegach laserowych jest tutaj dr Michał Kaniowski, dermatolog, który swój zakres wiedzy z dermatologii i dermatologii estetycznej podnosi na licznych kursach w Polsce i za granicą.

Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnice Victoria w Bydgoszczy oferuje plastykę warg sromowych - ich zmniejszenie - przy wykorzystaniu lasera Mona Lisa Touch włoskiej firmy DEKA. Ponadto laser ten wykorzystywany jest tutaj również do poprawy wyglądu i funkcjonowania okolic intymnych, do atrofii pochwy, w rehabilitacji po porodzie oraz przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu. Zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej zajmuje się w Victorii dr Izabella Jeleńska-Draim, neurolog oraz specjalista medycyny estetycznej (w 2009 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging) oraz dr n. med. Jerzy Sarap, specjalista położnictwa i ginekologii, posiadający certyfikat ukończenia kursu z zakresu obsługi lasera Mona Lisa Touch (Warszawa, 2014 rok).

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed w Poznaniu posiada w swojej ofercie medycznej zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch. Jest to m.in. labioplastyka (zmniejszenie warg sromowych), a także rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych, nieinwazyjny lifting krocza po porodzie czy leczenie nietrzymania moczu. Jedną z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Ewa Goncikowska, specjalista ginekologii i położnictwa (od 2010 roku), która swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat pracując w szpitalach, m.in. w latach 2003-2014 w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.

W NZOZ Supra-Med w Bielsku-Białej lekarz wykorzystuje również laser Mona Lisa Touch do zabiegów ginekologii estetycznej. Wśród nich można wymienić modelowanie warg sromowych, poprawę elastyczności pochwy oraz wyeliminowanie nietrzymania moczu. Jednym ze specjalistów jest dr n.med. Marek Stolecki, ginekolog i położnik, który swoje doświadczenie zdobywał w szpitalu Beskidzkiego Centrum Medycznego na Oddziale Ginekologicznym.

Ile kosztuje zabieg modelowania warg sromowych laserem w Polsce, a ile za granicą?

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

W Polsce za laserową plastykę warg sromowych pacjentka zapłaci kwotę 3,5 tys. zł (np. w Holistic Clinic).  Labioplastyka przy użyciu lasera kosztuje np. w Turcji 3,745 zł (wg strony Harmonia Surgical Tourism, Istanbul).

Zmniejszanie warg sromowych laserem - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 2 500 zł do 5 000 zł
  • Łódź od 1 000 zł do 3 600 zł
  • Poznań od 2 500 zł do 10 500 zł
  • Kraków od 1 700 zł do 5 000 zł
  • Katowice od 2 500 zł do 3 290 zł
  • Wrocław od 4 500 zł
  • Rzeszów od 2 500 zł do 5 000 zł
  • Gdynia od 3 000 zł
  • Kielce od 800 zł
  • Zielona Góra od 4 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa zmniejszanie warg sromowych laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska