Zmniejszanie warg sromowych laserem Łódź

Synonimy: labioplastyka laserowa, laserowa plastyka warg sromowych, modelowanie warg sromowych laserem więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz zmniejszanie warg sromowych laserem w Łodzi?

Zmniejszanie warg sromowych laserem Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Zmniejszenie warg sromowych przy użyciu lasera jest jedną z metod labioplastyki, czyli korekcji ich kształtu oraz wielkości. Zabieg umożliwia bezkrwawe zredukowania warg sromowych przy niewielkim dyskomforcie bólowym. Procedura, w zależności od stopnia zaawansowania, trwa od 30 do 60 minut, i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg połączony może być z plastyką krocza oraz plastyką napletka łechtaczki. Po zabiegu przez około dwa tygodnie należy zachować wstrzemięźliwość seksualną. Standardowy czas gojenia rany wynosi około 2 tygodnie.

Labioplastyka laserowa w Łodzi – gdzie można przeprowadzić zabieg

Zmniejszenie warg sromowych laserem w swojej ofercie ma Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire M. Karpińska w Łodzi. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą ginekologii. Nieinwazyjną procedurę plastyki warg sromowych przeprowadza się w placówce przy użyciu lasera MonaLisa Touch, który zmniejsza ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych oraz znacznie skraca czas powrotu do pełnej aktywności, w porównaniu do operacji klasycznej. Laser stymuluje również produkcję kolagenu. Przy jego zastosowaniu w placówce przeprowadzane jest także leczenie nietrzymania moczu.

Laserową labioplastykę przeprowadzić można także u prof. dr hab. n. med. Witolda Malinowskiego, ginekologa i położnika. Procedura przeprowadzana jest za pomocą systemu laserowego Beladona, który jest frakcyjnym laserem CO2, dedykowanym do zabiegów ginekologii estetycznej. Dzięki zastosowaniu specjalnego aplikatura endowaginalnego urządzenie pozwala na równomierne i jednorodne naświetlanie obszaru zabiegowego. Z zakresu ginekologii estetycznej w ofercie dr Malinowskiego znajdują się także zabiegi rewitalizacji pochwy, odmładzania zewnętrznych okolic intymnych oraz ich wybielania, jak również laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Zabieg modelowania warg sromowych laserem w Łodzi wykonać może również dr n. med. Renata Banach, ginekolog i położnik. Posiada certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia technicznego i aplikacyjnego umożliwiającego pracę z system MonaLisa Touch. Przed każdym z zabiegów z obszaru ginekologii medycznej przeprowadza konsultację oraz badanie ginekologiczne. Zabieg labioplastyki wykonuje laserem MonaLisa Touch, który zapewnia osiągnięcie lepszych efektów niż w przypadku tradycyjnej procedury. Za pomocą lasera leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wykonuje zabieg odmładzania zewnętrznych okolic intymnych.

Cena zabiegu zmniejszenia warg sromowych za pomocą lasera w Łodzi i w Perth

Gabinet zabiegowy w Cashmire Gabinet zabiegowy w Cashmire

Za laserową plastyką warg sromowych w Łodzi zapłacić trzeba około 3 500 złotych. W Medaesthetics w Perth cena takiego zabiegu wynosi średnio 3 000 dolarów australijskich, czyli około 8 400 złotych.


Zmniejszanie warg sromowych laserem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 000 zł do 3 600 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 1 700 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 10 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł do 3 290 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Wrocław od 4 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 1 000 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 800 zł
 • Zielona Góra od 4 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa zmniejszanie warg sromowych laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska