Zmniejszanie warg sromowych laserem Warszawa

Synonimy: labioplastyka laserowa, laserowa plastyka warg sromowych, modelowanie warg sromowych laserem więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zmniejszanie warg sromowych laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Plastyka warg sromowych mniejszych jest zabiegiem, który na celu ma zmniejszenie bądź zmianę kształtu tych otaczających wejście do pochwy fałdów śluzówki. Nadmierny rozrost bądź asymetria warg sromowych mniejszych może być przyczyną dyskomfortu fizycznego u kobiet w trakcie wykonywania podstawowych czynności fizycznych, takich jak jazda na rowerze czy współżycie seksualne. Sam zabieg polega na klinowym wycięciu nadmiaru tkanek i ponownego zszycia brzegów rany przy pomocy szwów rozpuszczalnych. Przeprowadzany jest w znieczuleniu dożylnym lub miejscowym, a powrót pacjentki do domu możliwy jest jeszcze tego samego dnia.

Najlepsze stołeczne gabinety kosmetoginekologii

Zbyt duże wargi sromowe mniejsze to problem wielu pań, na szczęście w Warszawie znajduje się sporo gabinetów, gdzie mogą poddać się stosownemu zabiegowi. Warto polecić Klinikę Chirurgii Plastycznej Uni Klinik, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Joanna Pabich-Worożbit, która jest specjalistą w zakresie operacji kosmetoginekologicznych oraz ginekologiem-położnikiem (specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa). Dr Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a swoją wiedzę i umiejętności systematycznie podnosi poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs szkoleniowy „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”).

Inną godną polecenia placówką jest Klinika Chirurgii Plastycznej Szpitala Medicover – doskonale wyposażona klinika, która swoim pacjentkom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz plastyki warg sromowych mniejszych w placówce wykonywane są również zabiegi powiększania warg sromowych, mezoterapii i liftingu pochwy, odtworzenia błony dziewiczej i plastyka łechtaczki. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczą liczne przyznane Szpitalowi wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat „Szpital bez bólu”, akredytacja Ministra Zdrowia oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Specjalistą w zakresie ginekologii estetycznej w placówce dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak.

Labioplastyka laserowa w Warszawie – gdzie i u kogo?

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Zabieg plastyki warg sromowych mniejszych ma w swojej ofercie również Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt – jedna z najbardziej znanych tego typu placówek w stolicy. Zabiegi przeprowadza dr Marek Szczyt – ceniony chirurg plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek Polskiego, Europejskiego i Śródziemnomorskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Panie, pragnące poddać się zabiegowi mogą udać się również do Zakładu Opieki Zdrowotnej Medical Esthetic. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadzają lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek oraz dr n. med. Wojciech Chromiński. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do zabiegów chirurgii plastycznej, zaprojektowany i wykonany na zamówienie Medical Esthetic.

Zabieg przeprowadza także dr n. med. Robert Bartkowiak – specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, który przyjmuje pacjentki w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Adama Gumkowskiego AG Klinik. Dr Bartkowiak specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych kobiecych narządów płciowych – pacjentki AG Klinik mogą poddać się zabiegom plastyki pochwy, powiększania punktu G czy odtwarzaniu błony dziewiczej.

Warto udać się też do Kliniki Medifem – nowoczesnej placówki, która oferuje opiekę specjalistyczną w zakresie ginekologii, ginekologii estetycznej, uroginekologii, a także chirurgii plastycznej i dermatologii. Zabiegi kosmetoginekologiczne przeprowadza dr n. med. Andrzej Barwijuk, specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym.

Kolejną warszawską placówką, która w swojej ofercie ma plastykę warg sromowych mniejszych jest SkinClinic Med&Beauty, gdzie zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są przy pomocy najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch, dedykowanego właśnie do tego typu procedur. Specjalistą ginekologii estetycznej w placówce jest dr n.med. Iryna Kozicka.

Warszawskie gabinety przyciągają cudzoziemki

Coraz więcej Niemek, Brytyjek, Norweżek czy mieszkanek USA decyduje się na zabieg plastyki warg sromowych mniejszych, systematycznie rośnie też liczba pań, które na tańsze zabiegi wyjeżdżają za granicę – w tym właśnie do Polski. Warszawskie gabinety kuszą nie tylko doskonałym wyposażeniem i doświadczeniem lekarzy, ale przede wszystkim konkurencyjnymi cenami: w amerykańskich klinikach średni koszt zabiegu to 4500$ (13 500zł), podczas gdy w Warszawie zabieg można wykonać już za 4000zł.

Zmniejszanie warg sromowych laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 000 zł do 3 600 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 10 500 zł
 • Kraków od 2 990 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł do 3 290 zł
 • Wrocław od 4 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Kowale od 2 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł
 • Białystok od 1 000 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska