Zmniejszenie otoczek sutkowych

Synonimy: pomniejszenie otoczek sutkowych, redukcja otoczek sutkowych, otoczka sutkowa zmniejszanie

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (147 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Klinika super , czysta , pracownicy bardzo uprzejmi , jedzenie pyszne 😁" 
Częstochowa  ul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (94 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo dobre podejście Pana Doktora do pacjenta, miła Pani pielęgniarka. Dobra opieka i stały kontakt z Doktorem, pomimo że nie mieszkam w Częstochowie nie było problemu się skontaktować, Pan Suliga szybko odpisuje na maile :)" 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska