Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Częstochowa

Synonimy: likwidacja pieprzyków laserem, wypalanie znamion barwnikowych laserem, laseroterapia znamion barwnikowych wypukłych i płaskich więcej »

Filtruj wyniki

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Laser to urządzenie, które pozwala na usunięcie zmian skórnych bez przerywania jej ciągłości i bez pozostawiania blizn. Działanie lasera pobudza procesy regeneracyjne skóry i pozwala w mało inwazyjny sposób usunąć pieprzyki i inne zmiany na skórze. Sam zabieg usunięcia pieprzyków jest krótki i zazwyczaj jednorazowy, a efekty widoczne są natychmiast. Podczas zabiegu laserowego pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia na skórze blizn ani obrzęków, a jedynie mały strupek, który goi się w około dwa tygodnie. Zabiegi laserowego usuwania znamion barwnikowych wykonuje dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Gdzie w Częstochowie można laserem usunąć pieprzyki

Zabiegowi laserowego usunięcia znamion barwnikowych można poddać się u lek. med. Ryszarda Suligi, który jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Dr Suliga specjalizuje się w  zabiegach medycyny estetycznej i laseroterapii, w tym usuwaniu znamion i korekcji blizn.

Kinga &Arkadiusz Nicer Dermatologia Estetyczna i Laserowa to nowoczesna placówka, która oferuje swym pacjentom laserowe usuwanie zmian skórnych. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser CO2 z rozbudowanym modułem Fraxional Pixel CO2. Urządzenie to działa łagodniej i mniej inwazyjnie niż tradycyjne lasery CO2, umożliwiając bardziej precyzyjne usuwanie zmian skórnych.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem ma w swojej ofercie także lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska, która posiada ona specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Dr Kusiba-Strażyńska jest dyplomowanym kosmetologiem i od 1997 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, oferując pacjentom szeroki zakres usług w zakresie dermatologii, kosmetologii, oraz medycyny estetycznej. Zanbiegi usuwania znamion barwnikowych wykonuje laserem biostymulacyjnym oraz laserem frakcyjnym.

Porównanie cen zabiegów laserowego usuwania pieprzyków w Częstochowie i w Los Angeles

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Cena zabiegu laserowego usunięcia pieprzyka w Częstochowie waha się w granicach 200 - 400 zł. W Los Angeles w Kare Plastic Sugery & Skin Health Clinic taki zabieg wykonywany jest w cenie 200 - 400 $ (750 - 1 500 zł).

W Los Angeles znajduje się ośrodek Kare Plastic Surgery & Skin Health Clinic, w którym zabiegi usuwania zmian skórnych różnego typu wykonywane są w cenach $200-$400.

Źródło: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/usuwanie-zmian-skornych-laserem-co2/
W Los Angeles znajduje się ośrodek Kare Plastic Surgery & Skin Health Clinic, w którym zabiegi usuwania zmian skórnych różnego typu wykonywane są w cenach $200-$400.

Źródło: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/usuwanie-zmian-skornych-laserem-co2

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 100 zł do 500 zł
 • Tarnowo Podgórne od 100 zł do 300 zł
 • Warszawa od 149 zł do 2 100 zł
 • Kraków od 200 zł
 • Łódź od 90 zł do 700 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 600 zł
 • Kielce od 150 zł
 • Katowice od 100 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Tychy od 250 zł
Pokaż więcej »

Usługa znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska