Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Warszawa

Synonimy: likwidacja pieprzyków laserem, wypalanie znamion barwnikowych laserem, laseroterapia znamion barwnikowych wypukłych i płaskich więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

Znamiona barwnikowe występują praktycznie u każdego dorosłego człowieka. Jedną z metod ich usunięcia jest laseroterapia. Procedura przy użyciu lasera przeprowadzana jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym i trwa kilka minut. Całkowite usunięcie zmiany za pomocą lasera możliwe jest w trakcie jednego zabiegu. Ze względu na konieczność ochrony miejsca zabiegowego przed działaniem promieni słonecznych, procedurę najlepiej przeprowadzić w okresie jesienno-zimowym. Należy pamiętać, że do leczenia laserowego kwalifikują się wyłącznie zmiany łagodne.

Zabieg laserowego usuwania zmian barwnikowych w Warszawie

Laseroterapię znamion barwnikowych wypukłych i płaskich przeprowadza dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Jest uczestnikiem cyklicznych kongresów edukacyjnych z zakresu dermatologii, takich jak Word Congress of Dermatology. Jest laureatem wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Procedurę usuwania znamion laserem przeprowadza przy pomocy lasera CO2 BTL UML – 25. Zastosowana technologia umożliwia bezkontaktową pracę urządzenia, która gwarantuje całkowitą czystość pola operacyjnego. Użycie lasera zapewnia również redukcję krwawienia oraz natychmiastową koagulację. Specjalny nawiew zimnego powietrza umożliwia bezbolesny przebieg zabiegu, a tym samym sprawia, że znieczulenie nie jest konieczne.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem znajduje się także w ofercie warszawskiej kliniki PROFMED Medycyna Estetyczna. Zabieg w placówce przeprowadzany jest przy użyciu zaawansowanego lasera Peal Fractional, który emituje długość fali 2790 nm. Umożliwia on skuteczne leczenie szerokiej gamy zmian skórnych. Procedura, wykonywana za pomocą tego urządzenia, nie pozostawia żadnych blizn oraz nie powoduje krwawienia. Zabieg na ogół jest bezbolesny, jednak na prośbę pacjenta podawane jest znieczulenie miejscowe. Za pomocą tego lasera w ośrodku usuwane są również brodawki wirusowe, włókniaki oraz naczyniaki rubinowe.

W swojej ofercie leczenie zmian barwnikowych za pomocą lasera ma również Klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic. Do zabiegu usunięcia pieprzyków w placówce używany jest laser chirurgiczny CO2, który znajduje szerokie zastosowanie w praktyce dermatologicznej. Emituje on wiązkę światła o długości fali 10 600 nm. Zastosowana technologia Ultrapuls umożliwia pracę urządzenia w trybie impulsowym o czasie trwania pojedynczego impulsu w mikro- i nanosekundach, co zapewnia bezkrwawy zabieg oraz bezbliznowy proces gojenia. Oferta kliniki obejmuje również laserowe usuwanie włókniaków, brodawek wirusowych, brodawek narządów płciowych oraz blizn i rozstępów.

Cena laseroterapii znamion barwnikowych wypukłych i płaskich w Warszawie i w Leeds

Gabinet zabiegowy w Beauty 4 Ever Gabinet zabiegowy w Beauty 4 Ever

W stolicy za laserowe usunięcie pieprzyka zapłacić trzeba około 200 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa: w Skin Surgery Clinic w Leeds wynosi ona 250 funtów brytyjskich, czyli około 1 500 złotych.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 149 zł do 2 100 zł
 • Tarnowo Podgórne od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 90 zł do 700 zł
 • Kraków od 150 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 500 zł
 • Katowice od 100 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Kielce od 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 600 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Tychy od 250 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.