Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Zakopane i okolice

Synonimy: likwidacja pieprzyków laserem, wypalanie znamion barwnikowych laserem, laseroterapia znamion barwnikowych wypukłych i płaskich więcej »

Bezpośrednio w Zakopanem nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Zakopanego. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w LaserMed Nowy Targ w Nowym Targu (21 km od Zakopanego) w cenie 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Zakopanem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska