Zwężanie pochwy kwasem hialuronowym

zmniejszenie pochwy kwasem hialuronowym, zabieg zwężania pochwy metodą iniekcji kwasem hialuronowym, wypełnianie ścian pochwy kwasem hialuronowym w celu zwężenia więcej »

Zwężanie pochwy kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Zabieg zmniejszenia pochwy za pomocą kwasu hialuronowego należy do procedur nieinwazyjnego obkurczania pochwy. Polega na podaniu w ściany pochwy (przedniej i tylnej) preparatu, zawierającego kwas hialuronowy, za pomocą specjalnej kaniuli. Zabieg ten jest bezpieczny, nie uszkadza tkanek, trwa około 30 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po takim zabiegu kobieta odczuwa znaczny wzrost jędrności pochwy, jej nawilżenia oraz likwidację różnych dolegliwości, takich jak świąd czy ból. Zabiegowi obkurczania pochwy kwasem hialuronowym poddają się głównie kobiety po 40. roku życia, po porodach a także w okresie menopauzy, kiedy ilość kolagenu w skórze pochwy znacznie spada, sprawiając, że jest ona luźna i sucha.

Zwężanie pochwy za pomocą kwasu hialuronowego w polskich gabinetach medycyny estetycznej 

Na zabiegi wypełnienia ścian pochwy kwasem hialuronowym w celu jej zwężenia zaprasza Instytut Urody Va Bene, mieszczący się w Konstancinie-Jeziornej. Zabieg taki przeprowadzany jest tutaj preparatem Desirial, który lekarz podaje w różne okolice miejsc intymnych kobiety, w tym w przedsionek pochwy, wargi sromowe czy tylną i przednią ścianę pochwy. Ponadto oferowane jest tutaj także wybielanie odbytu czyli rozjaśnianie skóry okolicy odbytu za pomocą światła laserowego.

Lekarzem, zajmującym się regeneracją pochwy za pomocą kwasu hialuronowego, jest lek. med. Marek Wasiluk, lekarz medycyny estetycznej, przyjmującym swoje pacjentki w Warszawie. Ukończył podyplomowe studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTMEiAA (Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging). Z zakresu ginekologii estetycznej, oprócz zmniejszania pochwy zastrzykami zawierającymi kwas hialuronowy, wykonuje także powiększenie punktu G za pomocą takich preparatów oraz przeprowadza obkurczanie pochwy przy wykorzystaniu laserów i wykonuje zwężenie wejścia do pochwy za pomocą nici. Ponadto pacjentka może do niego przyjść także na korektę warg sromowych mniejszych, na wybielanie miejsc intymnych czy lipolizę wzgórka łonowego. 

Zwężanie pochwy kwasem hialuronowym oferowane jest także przez Klinikę Medycyny Estetycznej Ikona City w Gliwicach. Z innych zabiegów estetycznych na kobiecych narządach płciowych proponowane jest tutaj także powiększenie warg sromowych większych (za pomocą kwasu hialuronowego Desirial Plus lub poprzez własną tkankę tłuszczową pacjentki), lifting pochwy za pomocą nici Happy Lift, uwydatnienie punktu G kwasem hialuronowym oraz plastyka łechtaczki.

Ile kosztuje zmniejszenie pochwy kwasem hialuronowym w Polsce, a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w BeauMED Gabinet zabiegowy w BeauMED

Za regenerację pochwy kwasem hialuronowym trzeba zapłacić w polskich gabinetach medycyny estetycznej kwotę 2 300 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to koszt 2 400 funtów (13 900 zł) w Allure Institue London.

Zwężanie pochwy kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 2 300 zł
  • Kielce od 1 600 zł
  • Lubin od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Kraków od 1 500 zł
  • Wrocław od 2 300 zł
  • Warszawa od 1 200 zł
  • Rybnik od 2 000 zł
  • Krasnystaw od 2 000 zł
Zwężanie pochwy kwasem hialuronowym cena »

Usługa zwężanie pochwy kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: