Zwężanie pochwy laserem Częstochowa

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zwężanie pochwy laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Laserowe obkurczanie pochwy jest zabiegiem nieinwazyjnym, który polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera, którego wiązki powodują obkurczanie się tkanek pochwy oraz stymulację produkcji włókien kolagenowych. Wśród głównych efektów zabiegu wymienia się zmniejszenie obwodu pochwy, a co za tym idzie, zwiększenie doznań seksualnych. Procedura prowadzi również do poprawy elastyczności pochwy. Zabieg nie wymaga hospitalizacji. Efekty laserowego obkurczania pochwy odczuwalne są po około 30 dniach i utrzymują się przez 2 lata. Najczęściej do osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy wykonać jeden zabieg (procedurę można powtarzać).

Zabieg laserowego zwężenia pochwy w Częstochowie – gdzie można się na niego udać

Zabieg obkurczania pochwy laserem wykonać może lek. med. Jan Bińczyk, specjalista ginekolog i położnik, który procedurę zwężenia pochwy przeprowadza przy użyciu lasera MonaLisa Touch. Lasery wykorzystuje również do wybielania i ujędrniania warg sromowych oraz wybielania odbytu. Specjalizuje się także w laserowym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (laser MonaLisa Touch). Jego oferta obejmuje ponadto leczenie zaburzeń statyki dna miednicy mniejszej, operacje laparoskopowe oraz histeroskopowe.

W Częstochowie zwężanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym OMEDICAL. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Oprócz zabiegu laserowego obkurczania pochwy wykonać tu można także laserową rewitalizację pochwy. Do ośrodka udać się można również na modelowanie i rewitalizację warg sromowych, lipolizę wzgórka łonowego oraz korekcję poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza. Oferta Centrum obejmuje ponadto lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, rewitalizację okolic intymnych osoczem bogatpłytkowym, plastykę napletka łechtaczki oraz powiększenie punktu G.

Na zabieg laserowego zwężania pochwy udać się również można do MEDYK CENTRUM. Procedura przeprowadzana jest przy użyciu lasera MonaLisa Touch. W placówce laser ten jest wykorzystywany do korekcji warg sromowych oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do ośrodka udać się można również na powiększanie punktu G oraz wypełnianie i rewitalizację warg sromowych (zabiegi przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego). Oferta Centrum z zakresu ginekologii plastycznej obejmuje ponadto plastykę warg sromowych, nacięcie zbyt grubej błony dziewiczej, odtworzenie błony dziewiczej oraz odkrycie i uwypuklenie łechtaczki.

Cena laserowego leczenia zespołu rozluźnienia pochwy w Częstochowie i w Toronto

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

W Częstochowie za laserowe zmniejszenie średnicy pochwy zapłacić trzeba około 1 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Toronto Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) wynosi ona 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska