Zwężanie pochwy laserem Kielce

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Kielce - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy w Centrum Medycyny i Estetyki

Zabieg laserowego zwężania pochwy jest metodą bezinwazyjną. Pacjentki, po przebytej procedurze, nie muszą przechodzić długiej rekonwalescencji. Na zwężanie pochwy decydują się zazwyczaj kobiety, które rodziły co najmniej kilka razy, na skutek czego mięśnie ich narządów rodnych stały się zbyt rozciągliwe. Rozluźniona pochwa często bywa problemem podczas kontaktów seksualnych i wpływa negatywnie na życie intymne pacjentek. Wskazaniami do wykonania zabiegu laserowego obkurczania pochwy mogą być urazy okołoporodowe, jak również wrodzone zmiany tkanki łącznej czy zmiany, związane z procesami starzenia. Procedura polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki, wyposażonej w skaner, emitujący wiązki. Zabieg zwężania pochwy przy użyciu metody laserowej trwa zazwyczaj kilka minut.

Zwężanie pochwy laserem w Kielcach

Zabieg zwężania pochwy za pomocą lasera to specjalność Centrum Medycyny Estetycznej - GEMMA. Do przeprowadzania tej procedury używa się tam MonaLisa Touch laser SmartXide2 V2LR firmy DEKA. Ponadto, w ofercie placówki, znajduje się laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz wybielanie okolic intymnych. Za pomocą lasera lekarze z ośrodka wykonują również odmładzanie warg sromowych oraz obkurczanie warg sromowych mniejszych.

Procedurą laserowego zwężania pochwy w Katowicach zajmuje się również chirurg ogólny lek. med. Michał Jarosiński. W 2015 roku ukończył on szkolenie z obsługi urządzenia lasera MonaLisa Touch, w tym samym roku uczestniczył również w Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W swoim gabinecie wykonuje zabiegi zwężania pochwy za pomocą lasera, jak i leczy problemy, związane z menopauzalną suchością pochwy. Oprócz procedur z użyciem lasera, zajmuje się zabiegami ginekologii estetycznej z wykorzystaniem nici Vaginal NARROWER czy też kwasem hialuronowym, udziela też konsultacji z zakresu ginekologii.

Zwężanie pochwy laserem to procedura, przeprowadzana również przez lekarzy z kliniki TOP-DENT. W ramach zabiegów z ginekologii estetycznej, wykonywane jest tam laserowe obkurczanie i leczenie suchości pochwy, jak również laserowe odmładzanie okolic intymnych. Oprócz tego, placówka ma w swojej ofercie wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym czy wybielanie okolic intymnych. Lekarze z tego ośrodka zajmują się leczeniem blizn w obrębie narządów rodnych, w ośrodku można także skorzystać z konsultacji ginekologicznej.   

Zwężanie pochwy laserem w Polsce i Australii - porównanie cen

Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

W Kielcach laserowe zwężanie pochwy kosztuje około 1 750 zł. Dla porównania, za tę samą procedurę w Sydney, w ośrodku Parramatta Plastic Surgery, należy zapłacić 1 500 $ AUD (około 4 270 zł). 

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska