Zwężanie pochwy laserem Kraków

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Rozluźnienie pochwy to dla wielu kobiet istotny problem. Wpływa on na pogorszenie życia seksualnego - kobiety czują się mało atrakcyjne i skrępowane. Dolegliwości te przychodzą z wiekiem, a także po przebytych porodach. Jednym z czynników powodujących luźną pochwę są także wrodzone zmiany tkanki łącznej. Współczesna ginekologia estetyczna ma na takie problemy rozwiązanie - zabiegi laserowe.

Wyleczyć zespół rozluźnienia pochwy laserem

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med. oferuje, z zabiegów ginekologii estetycznej i urologicznej, zabieg obkurczania i nawilżania pochwy przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch. W taki sposób lekarz nie tylko zmniejsza i poprawia elastyczność pochwy, ale także polepsza jej nawilżenie oraz odbudowuje błonę śluzową. Ponadto pacjentka może tutaj także ujędrnić wargi sromowe (za pomocą wypełniacza), jak również za pomocą lasera wybielić odbyt, wargi sromowe oraz okolice pachwin. Zabiegi z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch wykonuje dr Ewa Posadzka, specjalista ginekologii i położnictwa, która doświadczenie swoje zdobywała w  Klinice Ginekologii i Onkologii w Krakowie.

Soayer Med.& SPA zaprasza panie na zabiegi z ginekologii estetycznej, chcące poprawić elastyczność zbytnio rozluźnionej pochwy. Jej rewitalizację wykonuje się tutaj przy wykorzystaniu nowoczesnego lasera (MonaLisa Touch). Tym samym urządzeniem lekarz wyleczy także kłopoty z nietrzymaniem moczu oraz rozjaśni miejsca intymne (w przypadku nieestetycznych przebarwień). Na takie zabiegi pacjentki przyjmuje tutaj dr Krzysztof Mirocki, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1999 roku). Swoje doświadczenie z zakresu ginekologii estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach. Ponadto dr Mirocki specjalizuje się również w leczeniu niepłodności.

Zespół rozluźnienia pochwy (VRS) można wyleczyć także w Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea, gdzie wykonywanych jest wiele zabiegów z ginekologii estetycznej. Tutaj do terapii ujędrnienia i zwężenia pochwy wykorzystywany jest laser Fotona. Lekarz może nim także wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ponadto wykonywane są tutaj także zabiegi z plastyki narządów płciowych (tj. plastyka pochwy czy plastyka napletka łechtaczki). Pacjentkami zajmuje się tutaj m.in. dr Iwona Rubik, specjalista ginekologii i położnictwa, która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Zespołu Szpitali Miejskich w Częstochowie.

W Gabinetach Lekarskich Medico działa ginekologia plastyczna, z zakresu której lekarz wykonuje laserową stymulację śluzówki pochwy w celu jej obkurczenia i rewitalizacji. Ponadto wykonuje szereg innych zabiegów ginekologii plastycznej, m.in. labioplastykę, waginoplastykę, hymenoplastykę oraz plastykę krocza po porodzie. Lekarzem tym jest dr Grażyna Bogutyn, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 2001 roku), zajmująca się także uroginekologią. Fachu w swojej dziedzinie nabywała w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Rose Medica to miejsce, gdzie pacjentka może umówić się na zabieg laserowy zmniejszający średnicę pochwy, wykonywany nowoczesnym laserem erbowo-yagowym marki Fotona. Tym samym urządzeniem specjalista leczy także wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ponadto wykonuje zabiegi hymenotomii, czyli usunięcia błony dziewiczej. Specjalistą tym jest dr Róża Sobocińska, ginekolog-położnik (I stopnia i II stopnia), posiadająca certyfikat do wykonywania laserowych zabiegów ginekologicznych i ginekologii estetycznej. Dr Sobocińska swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologicznej Collegium Medicum UJ oraz  w Szpitalu im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Estetyka i Chirurgia Jednego Dnia Ujastek posiada w swojej ofercie zabiegi ginekologii estetycznej, a wśród nich zabiegi laserem Fotona do obkurczania pochwy oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Można tutaj także poddać się wybielaniu miejsc intymnych czy rewitalizacji warg sromowych. Lekarzem zajmującym się takimi i innymi zabiegami jest dr  n. med. Leszek Juszczyk, specjalista ginekolog i położnik I (od 1986 roku) i II stopnia (od 1991 roku), który posiada certyfikat  Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Szkolił się na wielu kursach z zakresu ginekologii estetycznej.

Ile kosztuje zabieg laserowego zmniejszenia pochwy w Krakowie a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Na laserowe obkurczanie pochwy trzeba wydać w Krakowie ok. 1,7 tys. zł (np. w Der-Med). W The Aesthetic & Laser Clinic w Manchesterze (Wielka Brytania) za taki zabieg pacjentka zapłaci kwotę €1401.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska