Zwężanie pochwy laserem Rzeszów

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Obkurczanie pochwy laserem rekomendowane jest kobietom, zmagającym się z rozluźnieniem i spadkiem napięcia pochwy, które są konsekwencją porodów, urazów okołoporodowych oraz procesu starzenia się organizmu. Procedura zapobiega również występowaniu problemu wysiłkowego nietrzymania moczu (poprzez zwiększenie elastyczności pochwy). Wśród przeciwwskazań do poddania się laserowemu zwężaniu pochwy wymienia się m.in. infekcję pochwy, ciąże, miesiączkę, karmienie piersią oraz nieprawidłowy wynik badania cytologicznego. Najczęściej do osiągnięcia zadowalających efektów, które widoczne są po około 30 dniach i utrzymują się 2 lata, wystarczy przeprowadzić jeden zabieg.

Zabieg laserowego zmniejszania średnicy pochwy w Rzeszowie – gdzie można się na niego udać

W Rzeszowie w swojej ofercie zabieg laserowego zwężenia pochwy posiada lek. med. Witold Młynarczyk, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie i specjalizuje się m.in. w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej. Pacjentki poddać się u niego mogą także laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu oraz laserowemu usuwaniu narośli skórnych z okolic intymnych (brodawek i włókniaków).

Na zwężanie pochwy laserem w Rzeszowie udać się również można do Gabinetu MoJa estetyka, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce zabieg liftingu pochwy wykonuje się także poprzez mezoterapię koktajlami witaminowymi z kwasem hialuronowym. W ośrodku laser wykorzystuje się również do zmniejszenia i modelowania warg sromowych mniejszych oraz leczenie nietrzymania moczu. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto augmentację punktu G i modelowanie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower.

Zabieg obkurczania pochwy za pomocą lasera przeprowadzić można także w Salonie Kosmetyki Laserowej, w którym laser wykorzystuje się również do leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz usuwania zmian skórnych w okolicach intymnych (np. brodawek). Do placówki udać się można także na plastykę warg sromowych kwasem hialuronowym, oferta Salonu obejmuje także redukcję zmarszczek toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym, lifting nićmi PDO, wolumetrię twarzy oraz depilację laserową.

Cena laserowego leczenia zespołu rozluźnienia pochwy w Rzeszowie i w Toronto

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

W Rzeszowie za zabieg obkurczania pochwy zapłacić trzeba około 2 000 złotych, natomiast w Toronto Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) cena zabiegu wynosi 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska