Zwężanie pochwy laserem Toruń i okolice

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zwężanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Zwężanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (41 km od Torunia) w cenie 1 800 zł lub w CENTRUM MEDYCZNE LASERMED w Bydgoszczy (41 km od Torunia) gdzie cena za zwężanie pochwy laserem wynosi 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Toruń - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Zabieg laserowego zwężenia pochwy ma na celu ujędrnienie i obkurczenie kanału pochwy. Procedura polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki lasera, która oddziałuje na tkanki śluzówki pochwy. Wśród przeciwwskazań do poddania się laserowemu obkurczaniu pochwy wymienia się m.in. infekcję w jej obrębie. Do codziennych aktywności pacjentka wrócić może zaraz po zabiegu. Najczęściej do osiągnięcia pożądanych rezultatów, które utrzymują się około 2 lat wystarczy jedna sesja (w razie konieczności można ją powtórzyć po około 3 miesiącach).

Zabieg laserowego zmniejszenia średnicy pochwy w Toruniu – kto ma go w swojej ofercie

W Bydgoszczy, która znajduje się około 41 km od Torunia, zabieg laserowej korekcji pochwy wykonać może lek. med. Andrzej Małek, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Procedurę obkurczania pochwy przeprowadza przy wykorzystaniu lasera Er:Yag Fotona, stosuje go również do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje ponadto terapię ujędrniania warg sromowych i pochwy laserem Er:Yag.

W Osielsku, które znajduje się około 46 km od Torunia, laserowemu zmniejszeniu średnicy pochwy pacjentki poddać się mogą w Szpitalu Eskupal, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W placówce w czasie procedury zwężenia pochwy stosuje się laser Er:Yag Fotona, wykorzystuje się go także do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do ośrodka udać się można również na leczenie nadżerek metodą krioterapii lub laseroterapii, diagnostykę ultrasonograficzną ginekologiczną i położniczą oraz założenie wkładki domacicznej Mirena, a także na biopsję kanału szyjki macicy, usunięcie polipa szyjkowego oraz nacięcie ropnia gruczołu Bartholina.

Na zwężenie pochwy laserem w Bydgoszczy udać się również można do Kliniki Bieńkowscy Esteticmed, w której przeprowadzany jest cały szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. W placówce w przypadku zespołu luźności pochwy wykorzystuje się system laserowy SmartXide2 MonaLisa Touch. Stosuje się go także do leczenia problemu wysiłkowego nietrzymania moczu. W ośrodku pacjentki poddać się mogą również laserowemu rozjaśnianiu skóry krocza oraz obkurczaniu warg sromowych większych endolaserem, oferta Kliniki obejmuje także plastykę pochwy, plastykę warg sromowych, chirurgiczne lub laserowe usunięcie guzka lub brodawki okolic intymnych oraz zabieg Pelleve okolicy intymnej z bliższą przyśrodkową częścią ud.

Cena zabiegu obkurczania pochwy przy pomocy lasera w Toruniu i w Toronto

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Za laserowe zwężenie pochwy w Toruniu zapłacić trzeba około 1 500 złotych, podczas gdy w Toronto Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) cena takiej procedury wynosi 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Toruniu na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska