Zwężanie pochwy laserem Tychy

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zwężanie pochwy laserem Tychy - informacje

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Zabieg zwężania pochwy za pomocą lasera wykonuje się w przypadku jej rozluźnienia, do którego dochodzi na skutek porodów i okresu menopauzalnego (niejednokrotnie kobiety skarżą się wówczas na brak satysfakcji z życia seksualnego). Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia laserowego obkurczania pochwy wymienia się m.in. ciążę, miesiączkę oraz infekcje intymne. Procedura nie wymaga zastosowania znieczulenia. Prowadzi ona do zwiększenia elastyczności ścianek pochwy i zmniejszenia jej obwodu. Zaraz po zabiegu pacjentka może wrócić do domu.

Laserowe zmniejszenie pochwy w Tychach – gdzie można udać się na zabieg

W Zawierciu, które znajduje się około 49 kilometrów od Tychów, zabieg obkurczania pochwy wykonać może lek. med. Wojciech Mleczko, specjalista ginekolog i położnik, który specjalizuje się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Procedurę zwężenia pochwy przeprowadza za pomocą lasera frakcyjnego CO2 Ultra Frax Reborn. Udać się można do niego również na zwężenie wejścia do pochwy przy użyciu nici Vaginal Narrover lub Aptos. Jego oferta obejmuje ponadto modelowanie warg sromowych mniejszych (laserowe lub chirurgiczne), rewitalizację i wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym (Neauvia Desirial) oraz laserowe usuwanie kłykcin i nadżerek szyjki macicy. Szukać u niego pomocy mogą również kobiety, zmagające się z problemem nietrzymania moczu (farmakoterapia, pessary, laser CO2 i podwieszenie cewki moczowej za pomocą taśmy TOT).

W Katowicach, które znajdują się około 19 kilometrów od Tychów, zwężenie pochwy laserem przeprowadzić można w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED, w którym świadczona jest cała gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W ośrodku zabieg obkurczania pochwy wykonuje się przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch. Wykorzystuje się go także do nawilżania pochwy, poprawy jej elastyczności, wybielania odbytu oraz leczenia nietrzymania moczu. W Centrum za jego pomocą wykonuje się także plastykę warg sromowych.

Na laserowe obkurczanie pochwy w Katowicach udać się można także do lek. med. Dawida Serafina, specjalisty ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Specjalizuje się m.in. w zabiegach laserowych w ginekologii. Do leczenia rozluźnienia pochwy stosuje laser MonaLisa Touch, za jego pomocą wykonuje również procedurę korekcji warg sromowych (labioplastykę). Przeprowadza zabiegi wypełniania i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego, jego oferta obejmuje ponadto leczenie niepłodności oraz zabiegi in vitro.

Cena obkurczania pochwy laserem w Tychach i w Toronto

Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED

W Tychach za zabieg laserowego zwężania pochwy zapłacić trzeba około 1 250 złotych, natomiast w Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) cena takiego zabiegu wynosi 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska