Zwężanie pochwy laserem Warszawa

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zwężanie pochwy laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Laserowe obkurczanie pochwy to nieinwazyjny zabieg, bezpieczny i szybki. Laser rozgrzewa kolagen zawarty w tkankach pochwy sprawiając, że jego włókna stają się krótsze i twardsze, a pacjentka ponownie może cieszyć się swoim życiem seksualnym. Rozluźnienie pochwy spowodowane jest zazwyczaj przebytą ciążą lub postępującą menopauzą. Zabiegi laserowego obkurczania pochwy trwają około kilkanaście minut, a rekonwalescencja jest niezwykle krótka. Kobieta może natychmiast wrócić do swoich codziennych obowiązków oraz do pracy. Przez pierwszy tydzień zaleca się wstrzemięźliwość seksualną, unikanie gorących kąpieli oraz dźwigania ciężarów. Jeżeli zespół luźnej pochwy jest daleko posunięty, zabieg niekiedy należy wykonać więcej niż raz.

Laserowe zwężanie pochwy w Warszawie

Wiele ze stołecznych klinik ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu laserowego ujędrniania pochwy. Jedną z nich jest Klinika Ziemlewski zlokalizowana przy Alejach Jerozolimskich. Pracuje tutaj dr Agnieszka Osińska, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, Członiki Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Doktor ukończyła ponadto wiele kursów poszerzających jej wiedzę oraz umiejętności. Należałoby tutaj wymienić przede wszystkim szkolenie pt. „IncontiLase and IncontiLase gynecology treatments” oraz certyfikat „European Federation for Colposcopy and Pathology of LFGT”. Poza laserowym zwężaniem pochwy doktor zajmuje się także wybielaniem oraz odmładzaniem miejsc intymnych, korekcją warg sromowych, powiększaniem punktu G czy lipolizą inekcyjną wzgórka łonowego. Podobne kwalifikacje ma dr Agnieszka Wróblewska, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistka II stopnia położnictwa i ginekologii. Wśród szerokiego spektrum zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej znajduje się leczeniem syndromu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera Er-Yag Fotona. Zabiegi te są przeprowadzana także w filiach kliniki w Łodzi i Wrocławiu.

Zabieg laserowego zwężania pochwy przeprowadza także dr Bartosz Pawlikowski, specjalista dermatologii i wenerologii, absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE w Warszawie przeprowadza zabiegi za pomocą innowacyjnego lasera MonaLisa Touch, wyspecjalizowanego w leczeniu kobiecych dolegliwości intymnych. Pracuje tutaj także ginekolog dr Michał Barwijuk, członek założyciel Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Zabiegi laserowego ujędrniania pochwy przeprowadza także dr Robert Bartkowiak z AGklinik. Placówka medyczna zajęła w 2006r. IV miejsce w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Tygodnika Wprost, a jej nowoczesne sale operacyjne, zabiegowe i pokoje pacjentów są wyposażone zgodnie z europejskimi standardami.

Ujędrnianie pochwy w klinikach ginekologii estetycznej w Warszawie

Zabiegi z zakresu laseroterapii pochwy wykonywane są także w klinice SkinClinic. To nie tylko placówka medyczna, ale również SPA, chętnie odwiedzane przez turystów z Polski i zagranicy, a także osobistości z pierwszych stron gazet. Poza laseroterapią można tutaj poddać się zabiegom z zakresu ujędrniania skóry, likwidacji tkanki tłuszczowej czy np. skorzystać z regenerującym zabiegów w SPA. Wykorzystywane tutaj urządzenia posiadają certyfikaty FDA i CE. Pracuje tutaj między innymi dr n. med. Iryna Kozicka, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Tajniki stosowania lasera zgłębiała na licznych szkoleniach, w tym na dwóch kursach prowadzonych przez Nicola Zerbinattiego.

Ceny zabiegów w stołecznych klinikach na tle Europy

Kadra w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Kadra w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Prosty i krótki zabieg laserowego obkurczania pochwy można odbyć w jednej z licznych warszawskich klinik przy okazji podróży służbowej lub prywatnej. Natychmiastowa możliwość powrotu do codziennych zajęć i minimalne ryzyko powikłań sprawiają, że zabieg można odbyć niemal w przerwie na lunch, pod warunkiem wykonania wcześniej niezbędnych badań. Wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu z niższymi niż w zachodniej Europie cenami zabiegów, sprawia, że Warszawa jest modnym miejscem destynacji turystycznych. W klinice ELITE zabieg wykonany przy użyciu lasera MonaLisa Touch kosztuje 3.000 zł, a placówka umożliwia także płacenie za zabieg w systemie ratalnym. W SkinClinic zabieg przeprowadzony przy użyciu tego samego lasera to koszt 2.800zł. Dla porównania, dr Edward Jacobson, który swoją praktykę prowadzi na terenie USA, takie zabiegi przeprowadza w cenie $4.900, czyli niemal 15 tysięcy złotych. Co więcej, jest to koszt samego zabiegu, bez opłat pobieranych przez klinikę.   

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska